TGS – Wisłok Strzyżów z transmisją na żywo!

Z przyjemnością informujemy, że portal podkarpacieLIVE.tv poprowadzi (pierwszą w historii naszego klubu) transmisję wideo z niedzielnego meczu Sokoła z Wisłokiem Strzyżów! Pierwszy gwizdek zabrzmi w niedzielę o godzinie 13:00. Zapraszamy do oglądania, ale też do pojawienia się na trybunach stadionu przy Polnej 1. Pełną zapowiedź meczu, który pierwotnie miał zostać rozegrany dwa tygodnie temu można znaleźć tutaj.

Po porażce z Bratkiem zakończyliśmy wspaniałą serię meczów bez porażki. W dalszym ciągu naszą twierdzą pozostaje sokołowski stadion, na którym nie przegraliśmy od 18 października ubiegłego roku, gdy naszym pogromcą okazał się zespół KS Dąbrówki. Jak do tej pory sokołowianie nie przegrali u siebie od 17 spotkań, co miejmy nadzieję uda się podtrzymać w meczu z pewnym mistrzostwa jesieni zespołem ze Strzyżowa.

Porażka w 17 kolejce na boisku Stali sprawiła, że co prawda możemy zapomnieć o pierwszym miejscu po rundzie jesiennej, ale możemy przesunąć się na ostatnie miejsce podium, które byłoby dobrym punktem wyjściowym do pierwszych gier rewanżowych. Na dzień dzisiejszy w lidze prowadzi wcześniej wspomniany Wisłok, który ma nieznaczną przewagę nad spadkowiczem – Jednością Niechobrz. Z kolei trzecie miejsce zajmuje młoda drużyna Resovii. Dwa punkty przewagi ma nad Sokołem Sawa, dlatego celem naszej drużyny powinno być sprawienie na własnym boisku niespodzianki.

Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia bramki z ostatniego ligowego spotkania Sokoła z Bratkiem. Krótkiej wypowiedzi udzielili w tym miejscu nasz obrońca Sławomir Świst oraz trener naszego ubiegłotygodniowego rywala – Jacek Sowa. Materiał, podobnie jak jutrzejsza transmisja jest dostępna dzięki podkarpacieLIVE/podkarpacieLIVE.tv.

TG Sokół Sokołów MałopolskiWisłok Strzyżów

(niedziela 27 listopada, 13:00, w Sokołowie)

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com