Tomasz Sołtysik zasilił Sokoła!

22-letni pomocnik, wychowanek Bukowej Jastkowice Tomasz Sołtysik dołączył do kadry Sokoła. Jest on kolejnym, po Łukaszu Gawle nabytkiem TGS przed nadchodzącą rundą wiosenną. Witamy świeżo upieczonego zawodnika Sokoła i życzymy mu samych udanych występów!

Kariera piłkarska Tomasza Sołtysika rozpoczęła się (jak wspomniano wyżej) w klubie z Jastkowic. Występował on później m.in. w Zimowicie Rzeszów i Piaście Nowa Wieś, w którego barwach zagrał w sezonie 2013/14 m.in. przeciwko Sokołowi. Ostatnio reprezentował swój macierzysty klub w IV lidze podkarpackiej, skąd ponownie trafił do rzeszowskiej Klasy Okręgowej – tym razem właśnie do naszego klubu. Pierwsze nieoficjalne trafienie w barwach Sokoła Tomasz Sołtysik już zanotował – w meczu z Orłem Wysoka Głogowska, a kolejny test naszego nowego piłkarza już w niedzielę – rywalem będzie Grodziszczanka!

fot. Bukowa Jastkowice

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com