Towarzysko ze Spartą

W przedostatnim już, dzisiejszym spotkaniu przygotowującym naszą drużynę do rozgrywek Klasy Okręgowej zmierzymy się ze Spartą w Jeżowem. Sparta – występująca na co dzień w rozgrywkach stalowowolskiej grupy “okręgówki” to dla Sokoła niemal stały sparingpartner, a ostatnio mierzyliśmy się z piłkarzami z Jeżowego w przerwie zimowej, pokonując Spartę na neutralnym boisku w Rzeszowie 2:1. Bramki dla TGS zdobyli wtedy Łukasz Kolano i Łukasz Nizioł. Dzisiejszy sparing odbędzie się natomiast na wyjeździe o godzinie 18:30. Zbiórka zespołu o 17:00 na stadionie Sokoła. Zapraszamy!

A już w najbliższą niedzielę finałowy mecz turnieju o Puchar Burmistrza z Orłem Wólka Niedźwiedzka, który tak jak wcześniej zapowiadaliśmy – odbędzie się na stadionie w Nienadówce. Więcej o Pucharze Burmistrza w najbliższych dniach.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com