Transfer Michała Urama zamyka jesienną kadrę seniorów. Sokół w komplecie!

Ostatnim tegorocznym sfinalizowanym transferem naszego klubu jest grający na pozycji pomocnika lub napastnika 19-letni wychowanek KS-u Stobierna – Michał Uram! Mimo młodego wieku Michał zdążył z powodzeniem zadebiutować w barwach IV-ligowej Kolbuszowianki Kolbuszowa (grał tam razem z Mateuszem Wilkiem jesienią poprzedniego sezonu). Oprócz występów w IV lidze nasz nowy nabytek był jednym z ważnych zawodników naszego jutrzejszego rywala i powinien wzmocnić siłę rażenia naszej drużyny. Oczywiście witamy Michała w naszej drużynie i podobnie jak naszym pozostałym świeżo upieczonym Sokołom życzymy mu samych udanych występów w naszych barwach! Tym samym kończymy letnie polowanie i czekamy na mecze naszej drużyny. Pierwszą okazją do obejrzenia naszych piłkarzy na żywo będzie  jutrzejszy mecz Sokoła z KS Stobierna!

Ciekawostkami mogą być fakty, że Michał Uram był jednym ze strzelców bramek swojej drużyny właśnie w meczach przeciwko Sokołowi. W drużynie KS Stobierna występuje ponadto młodszy brat Michała – Damian, tak więc braterskie rywalizacje będą miały w rozpoczynającym się jutro sezonie swój dalszy ciąg! Cała trójka pochodzących ze Stobiernej zawodników Sokoła – Michał Bal, Mateusz Wilk i Michał Uram grali w meczu przeciwko Sokołowi jesienią 2013 roku (górą był KS Stobierna, który wygrał 5:2). W wiosennym meczu sezonu 2013/2014 Michał Uram ustrzelił Sokołowi hat-tricka.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com