Trening Akademii z Sebastianem Fedanem i Łukaszem Świstem

W czasie dzisiejszego treningu Żaków naszej Akademii gościliśmy dwóch młodych zawodników III-ligowej Resovii – Sebastiana Fedana i Łukasza Śwista. Kibice naszego klubu kojarzyć będą na pewno Łukasza, który jeszcze niedawno reprezentował barwy naszego klubu (prywatnie brata Sławka i Patryka Śwista). Z kolei Sebastian ma już za sobą występy na szczeblu II ligi i od kilku sezonów na stałe zadomowił się w kadrze rzeszowskiego zespołu. Nasi dzisiejsi goście uczestniczyli w treningu z młodymi zawodnikami z Sokołowa, którzy na koniec otrzymali od nich drobne upominki związane z ich macierzystym klubem. A już niedługo kolejne spotkania z zawodnikami, w których uczestniczyć będą także inne grupy naszej szkółki piłkarskiej!

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com