Treningi (3-4.04)

W bieżącym tygodniu seniorzy będą trenować jeszcze dwukrotnie – w czwartek oraz w piątek o godzinie 17:30 na naszym stadionie. W najbliższą niedzielę o 15:30 czeka nas natomiast kolejny mecz ligowy. W 20 kolejce zmierzymy się z KS Dąbrówki (na własnym stadionie). Będzie to już trzeci mecz z rzędu, który rozegramy na wiosnę w Sokołowie. Galeria zdjęć z meczu z Iskrą Jawornik Polski pojawi się z na naszym profilu Facebook, lecz z pewnym opóźnieniem. Zainteresowanych proszę o cierpliwość.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
9 odpowiedzi
 1. kibic

  Jeśli chodzi o galerie to niech ktoś robi zdjęcia z zoomem,bo z daleka prawie nic nie widać,szczególnie sytuacji podbramkowych.No chyba że ktoś ‘trzaska” fotki marnym telefonem?

   1. kibic

    Zwykła cyfrówka z optycznym zoomem 10x wystarczy w zupełności,nie trzeba takich obiektywów jak na ekstraklasę. Koszt takiego sprzętu to od 300 zł.A w domu pewnie niejeden ma.

     1. kibic

      proszę pana zoom optyczny,nie mylić z cyfrowym,i akurat wiem jak wygląda bo robiłem takim zdjęcia i wychodzą super

     2. aa

      Taa, ktoś prowadzi tą stronę za darmo, z własnej woli, jeszcze ma dokupic z włsnych pieniędzy lepszy aparat, bo komuś anonimowemu przeszkadza jakość zdjęć.

     3. kibic

      Jestem za tym by ktoś otrzymywał jakieś wynagrodzenie za to z puli budżetu i już.Przecież to też praca i to czasochłonna.Podajcie nr konta klubu to sam wam zrobię pierwszą wpłatę,reszta się dorzuci i uzbieramy na cokolwiek.

    1. Tomasz

     tani aparat ma bardzo wolny autofocus czyli po Twojemu zanim złapie ostrość akcja jest już pod drugą bramką. Autofocus jest tym wolniejszy im bardziej się zwiększa ogniskową czyli przybliża. Bez dobrego obiektywu nie ma fizycznej mozliwosci zrobienia dobrego zdjęcia sportowców w ruchu. Koniec kropka