U-13 z czwartym miejscem na turnieju w Jeżowem

Grupa U-13 rozegrała wczoraj turniej w Jeżowem, w którym młodzi sokołowianie rywalizowali z przeciwnikami ze Sparty Jeżowe, FA Jeżowe, FA Stalowa Wola, SMS Jarosław i Ziomkami Rzeszów. Sam turniej nasi piłkarze zakończyli na czwartym miejscu. Był to tym samym kolejny sprawdzian formy najstarszej grupy wiekowej z Akademii Futbolu.

AF TG Sokół Sokołów Małopolski – SMS Jarosław 1:5

W pierwszym spotkaniu AF TG Sokół trafił na mocny zespół SMS Jarosław, który zakończył się zwyciestwem SMS-u 5:1. Honorowe trafienie dla Sokołów zaliczył Bartek Łuszczki, a rywale wygrali zdecydowanie zasłużenie po dobrej i poukładanej grze.

AF TG Sokół Sokołów Małopolski – Football Academy Stalowa Wola 11:1

Następnie przyszło  pierwsze zwycięstwo z drużyną Football Academy Stalowa Wola. Sokół wygrał wysoko bo aż 11:1 po trzech bramkach Bartka Łuszczkiego i Tomasza Potockiego, dwóch trafieniach Adriana Mazura i Filipa Wojdyły oraz jednym golu Jana Deca. Tym razem to Sokół był stroną przeważającą , dzięki czemu była okazja do sprawdzenia drugiej piątki kadry zespołu.

AF TG Sokół Sokołów Małopolski – Sparta Jeżowe 3:5

Trzeci mecz to konfrontacja z gospodarzami ze Sparty Jeżowe. Mimo prowadzenia gry i wyniku 3:0 nie udało się dowieźć zwycięstwa do końca i ostatecznie to miejscowi zwyciężyli 5:3. Bramki dla Sokoła strzelali Adrian Mazur (dwie) i Bartek Łuszczki (jedną).

AF TG Sokół Sokołów Małopolski – Football Academy Jeżowe 1:0

Kolejnym rywalem była drużyna Football Academy Jeżowe. Sokołowski zespół szybko strzelił bramkę (Bartek Łuszczki), po czym udało się do końca kontrolować przebieg spotkania. Do podwyższenia rezultatu zabrakło niestety skuteczności.

AF TG Sokół Sokołów Małopolski – AP Ziomki Rzeszów 2:6

W ostatnim meczu AF TG Sokół zmierzył się z Akademią Ziomków Rzeszów. Do przerwy widniał wynik 2:3. Po przerwie tracimy jednak kolejne bramki, a drużyna z Rzeszowa wygrała całe spotkanie 2:6. Dla Sokoła strzelali: Adrian Mazur i Bartek Łuszczki.

Na duży plus zasługuje występ Bartka Łuszczkiego, który był jednocześnie najlepszym strzelcem naszej Akademii (7 trafień). Oprócz niego trafiali wczoraj także Adrian Mazur (5 goli), Tomasz Potocki (3), Filip Wojdyło (2), Jan Dec (1).

Naszą Akademię reprezentowali: Bartek Płoszaj, Bartek Łuszczki, Mikołaj Holdenmajer, Konrad Chorzępa, Krystian Chorzępa, Piotr Ożóg, Adrian Mazur, Dominik Koziarz, Jan Dec, Olaf Kozak, Tomasz Potocki, Filip Błądek, Filip Wojdyło, Maciej Marciniak.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com