W Pucharze z Orłem i Herkulesem

W pierwszej fazie tegorocznej edycji Pucharu Burmistrza Sokół zmierzy się z Orłem Wólka Niedźwiedzka i Herkulesem Trzebuska (gospodarzem). Tak więc na pewno nie dojdzie do powtórki z ubiegłego roku i finału pomiędzy naszą drużyną, a ekipą z Wólki Niedźwiedzkiej. Pierwsza faza odbędzie się 20 lipca. Druga – tydzień później (także w Trzebusce). Zasady turnieju są identyczne jak w latach ubiegłych. Zwycięzca grupy zagra w finale, zespoły z drugich pozycji o 3. miejsce, a trzecie zespoły o miejsce piąte.

Grupa I

. TG Sokół Sokołów (Klasa O Rzeszów)
. Orzeł Wólka Niedźwiedzka (Klasa O Rzeszów)
. Herkules Trzebuska (Klasa B IV Rzeszów – gospodarz)

Grupa II

. Górnovia Górno (Klasa A I Stalowa Wola)
. Zorza Trzeboś (Klasa B IV Rzeszów)
. Plantator Nienadówka (Klasa B IV Rzeszów)

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com