Ważne! Kwestia treningów i jutrzejszego zebrania

Już niedługo czekają nas emocje związane ze startem rozgrywek Klasy Okręgowej. Będzie to duże wyzwanie dla TGS, dlatego prosimy zarówno seniorów jak i juniorów o sumienne uczestniczenie w treningach zespołu! Przy solidnie przepracowanym okresie przygotowawczym możemy się pokusić o dużą niespodziankę w lidze. Będzie to również sposób na udowodnienie, że wbrew niektórym niedowiarkom z internetu nasz zespół, nawet jako beniaminka stać na sukcesy w wyższej lidze! Kolejny trening już w najbliższy wtorek – 16 lipca o 19:00 na naszym stadionie. Zapraszamy i liczymy na wszystkich zawodników, gdyż im wyższa frekwencja na treningach, tym lepiej uda się naszej drużynie przygotować do startu, o czym chyba wszyscy dobrze wiemy! Wcześniej natomiast spotykamy się na Pucharze Burmistrza w Nienadówce (niedziela, 14 lipca), w którym formę Sokoła sprawdzi Herkules i Górnovia.

Jutro o 16:00 odbędzie się także walne zebranie członków klubu, na które zapraszamy wszystkich, którym zależy na naszym klubie. Poruszymy ważne kwestie dotyczące Sokoła oraz podsumujemy ubiegły sezon.

Juniorzy trenują w te same dni, ale o 17:30, dlatego można sprawdzić w harmonogramie w które dni trenują młodzieżowe grupy.

Pełny harmonogram zajęć i meczów przygotowujących TGS do nadchodzącego sezonu będzie można znaleźć w zakładce “Harmonogramy” w górnym menu strony:

[button size=”normal” type=”primary” value=”Harmonogramy” href=”http://tgsokol1904.cba.pl/?page_id=591″]

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com