Ważny mecz dla Sokoła! Zagramy o rewanż za letni sparing

Beniaminek z Czarnej będzie dzisiejszym rywalem naszych seniorów, którzy o 16:00 na naszym stadionie zagrają o rewanż za porażkę w letnim sparingu (2:5). Drużyna Mateusza Walkowicza, podobnie jak Sokół po świetnej inauguracji wpadła w mały kryzys, ale liczymy oczywiście na przełamanie naszej drużyny, dobrą grę i oczywiście bardzo ważne trzy punkty. Zapraszamy na trybuny!

Niewątpliwie będzie to trudny mecz dla naszej drużyny. Drużynę rywala charakteryzuje póki co to, że zarówno dużo strzela, jak i traci (w dwóch meczach dwukrotnie padał wynik 6:4!). Łącznie Wisłok zdobył 8 punktów, 18 bramek i tracił ich 16. Sokół po weryfikacji zwycięskiego meczu z Sawą ma dwa punkty mniej. Będzie więc okazja, by nadrobić stratę do ligowej czołówki i do przeskoczenia Wisłoka Czarna.

Wisłok ma w swoich szeregach przynajmniej kilku bardzo solidnych zawodników, którzy, jak pokazał sparing, mogą być sporym zagrożeniem, ale póki co beniaminek nie wszedł dobrze w sezon. W naszym przypadku pora na przełamanie i pokazanie, że ubiegłotygodniowa porażka w Rzeszowie była jednorazową wpadką.

TG Sokół Sokołów Małopolski – Wisłok Czarna

(dzisiaj, 16:00, w Sokołowie)

Zbiórka zawodników: 15:00

 

W pozostałych niedzielnych meczach:
Astra Medynia Głog. – Błażowianka (13:00)
Wisłok Strzyżów – Resovia II (16:00)
Dynovia Dynów – Sawa Sonina (16:00)

Wyniki sobotnich spotkań:
LKS Trzebownisko – Strumyk Malawa 4:1
KS Dąbrówki – Bratek Bratkowice 4:0
Grodziszczanka – KS Przybyszówka 2:0
KS Stobierna – Głogovia Głogów 2:0

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com