Wciąż bez zwycięstwa. Szansa na przełamanie w niedzielę.

Niestety po bardzo słabym meczu Sokół przegrał w Tyczynie ze Strugiem 1:6 (1:3), czym Strug zrewanżował się za sparingową porażkę z naszą drużyną w sparingu. Honorowego gola dla Sokoła zdobył w 43 minucie spotkania Krystian Kołodziej. Niestety porażka (w co prawda szóstym wyjazdowym meczu) sprawia, że nasz zespół znalazł się w dość ciężkiej sytuacji. Kolejne mecze będą musiały obowiązkowo oznaczać przełamanie Sokołów. Najbliższa okazja do osiągnięcia upragnionego zwycięstwa nadejdzie w niedzielę 15  września, kiedy to na własnym stadionie zmierzymy się ze Stalą II Rzeszów.

Więcej szczegółów ze spotkania wkrótce

Strug Tyczyn – TG Sokół 6:1 (3:1)

Bramki dla TGS: K.Kołodziej (43′)

Skład TG Sokół:  K.Dec, A.Tabaka, D.Kozak, Ł.Dec, D.Pietroński, K.Kołodziej, H.Kuca (46′ L.Ciupak), D.Pieniek (60′ M.Marszał), Ł.Kościółek, K.Nowak, S.Pruś

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
5 odpowiedzi
  1. rafik

    Panowie,lecimy na dno,na koniec sezonu braknie tych wszystkich punktów niestety i spadek oczywisty.A Orzełek awansuje.
    Potrzebne jakieś trzęsienie ziemi czy coś.

  2. ed

    No to w niedzielę w połe z rezerwami Stali.Jak wskoczy ktoś u nich z pierwszej drużyny to będzie lipa.A grają w sobotę w Lublinie to będą mieli do dyspozycji paru graczy w niedzielę.Żeby tylko jakiegoś blamażu nie było.