Wraca rzeszowska Klasa Okręgowa!

Wyjazdem do Jawornika Polskiego Sokół zainauguruje dzisiaj rundę rewanżową rzeszowskiej Okręgówki. Gracze beniaminka mają za sobą udaną jesień i wiele wskazuje na to, że Iskra na dłużej zadomowi się w gronie piątoligowców i chociaż TGS plasuje się wyżej w tabeli, to wiele wskazuje na to, że dzisiejszy mecz wyjazdowy do łatwych należeć nie będzie. Startujemy o 15:00. Zbiórka i wyjazd zawodników – o 12:45.

Na samym początku warto podsumować okres przygotowawczy, podczas którego (trochę ze zmiennym szczęściem) sparowaliśmy z drużynami z różnych lig. Wygrane z Raniżovią (3:0) czy Staroniwą (5:2) przeplatały się z przegranymi – Pogonią Leżajsk (1:2), Grodziszczanką (1:3), Górnovią i Koroną Rzeszów (0:5). Oprócz tego sokołowianie w hokejowym rozmiarze remisowali z Unią Nowa Sarzyna (5:5). Na szczęście sparingi były tylko grami kontrolnymi, a pierwszym poważnym sprawdzianem naszych piłkarzy będzie właśnie mecz z Iskrą Jawornik Polski.

Rywale rzecz jasna także przygotowywali się do ligowej wiosny, rozgrywając w tym czasie sparingi z Głogovią (porażka 1:10). Później było już dużo lepiej, bo jaworniczanie w kolejnych pięciu meczach sparingowych prezentowali lepszą formę. Wygrywali z piątoligowymi Pogórzem Dubiecko (5:1) i Huraganem Gniewczyna (2:1) i ulegali czwartoligowcom – Sokołowi Sieniawa (0:3) i Startowi Pruchnik (1:2). Oprócz tego Iskra zagrała z B-Klasowym Pogórzem Bachórz, wygrywając 4:0.

Korzystając z okazji zachęcamy do wzięcia udziału w typowaniu wyników rzeszowskiej Okręgówki oraz do śledzenia informacji o naszej grupie rozgrywkowej na profilu Podkarpacka Piłka Nożna!

Iskra Jawornik PolskiTG Sokół Sokołów Małopolski

(dzisiaj, 15:00, w Jaworniku Polskim)

Zbiórka i wyjazd zawodników: 12:45

 

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com