Wyjątkowy dzień już za nami!

Zbliżająca się do swoich pierwszych urodzin nasza Akademia Futbolu miała wczoraj okazję do świętowania. Były wspólne treningi z patronem Mateuszem Centarskim i trenerem Cracovii – Marcinem Kępą. Był pamiątkowy tort, wspólne zdjęcia, a wkrótce pojawi się okolicznościowy filmik, którym pochwalimy się już wkrótce! 🙂

Galeria z wtorkowego treningu Akademii

Pogoda początkowo nie rozpieszczała, ale nie przeszkodziło to pojawić się na naszych obiektach grupie ponad 70 dzieci, które trenowały jednocześnie pod okiem swoich trenerów. Zanim to jednak nastąpiło, odwiedziliśmy wraz z Mateuszem Cetnarskim szkołę w Nienadówce i przedszkole w Raniżowie. Później dołączył do nas koordynator szkółki piłkarskiej Cracovii Marcin Kępa, spędzając wraz z naszym patronem czas nie tylko na pracy z dziećmi, ale też naszymi trenerami, którzy odbyli krótkie warsztaty na temat szkolenia. Na sam koniec można było poczęstować się tortem, który uświetnił wtorkowe popołudnie.

Dziękujemy naszym gościom za poświęcony czas i do zobaczenia już niedługo! 🙂

Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia 5 czerwca rodzinnego miasta Mateusza – Kolbuszowej, w której już 5 czerwca odbędzie się kolejna “Footballowa Kolbuszowa”, której organizatorem jest m.in. nasz patron. A tymczasem jeszcze dzisiaj odbędzie się finałowy turniej Ligi Cetnara, w której nasi ośmiolatkowie z powodzeniem walczą o drugie miejsce. Wkrótce zamieścimy na naszych łamach relacje z dzisiejszego i ostatniego (mieleckiego) turnieju, w którym młode Sokoły ponownie zajęły bardzo wysokie – 2 miejsce!

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com