Wyjazd na sparing do Zaczernia

Seniorów Sokoła czeka kolejny sprawdzian. Tym razem udamy się do Zaczernia, gdzie w sobotę o 14:00 zmierzymy się z byłym trzecioligowcem, a obecnie szóstym zespołem rzeszowskiej Klasy A – miejscowym KS Zaczernie. Zbiórka i wyjazd o 12:45 spod stadionu Sokoła. Będzie to dla nas już szósty sparing tej zimy, a do końca przygotowań pozostanie nam już tylko mecz z Pogonią Leżajsk.

Po kiepskim w naszym wykonaniu starciu z Unią pora na to, by pokazać się z pozytywnej strony. Rywale co prawda plasują się niżej od naszych ostatnich rywali, ale jak pokazał nasz pierwszy sparing, nie można się sugerować tylko i wyłącznie tym, na którym szczeblu grają przeciwnicy. W ramach krótkiego podsumowania – po rundzie jesiennej Zaczernie ma na koncie 20 punktów (6 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek) i traci do lidera z Jasionki siedem “oczek”, co oznacza, że klub z Zaczernia może wrócić do walki o awans, chociaż będzie to raczej trudne zadanie.

Ze znanych nam spotkań w przerwie zimowej KS Zaczernie bezbramkowo remisował z Gromem Handzlówka (lidera Klasy A2 Łańcut) oraz przegrywał z dwoma  zespołami z naszej grupy – KS Stobierna 1:2 i Wisłokiem Czarna 1:4. Wszystkie mecze sparingowe były rozgrywane w Zaczerniu.

KS ZaczernieTG Sokół Sokołów Małopolski

(jutro, 14:00, w Zaczerniu)

Zbiórka i wyjazd: 12:45

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com