Wysoka wygrana Orła – fala debiutów w Sokole

W dzisiejszym meczu Orzeł pokonał na własnym boisku Sokoła 7:1 i będzie jedynym reprezentantem naszej gminy w kolejnym szczeblu rozgrywek. To na co dzisiaj zwrócimy uwagę to kilka debiutów w dorosłym zespole z udziałem naszych młodzieżowców. Na boisku pojawili się: Karol Berkowicz, Bartłomiej Bałamut, Mateusz Rak i Sebastian Rodzeń, którym życzymy w niedalekiej przyszłości zadomowienia się na stałe w dorosłym zespole. Jedynę bramkę dla Sokoła strzelił Bartosz Mika. Orłowi życzymy powodzenia w kolejnych fazach Pucharu, a tymczasem my wracamy do ligowej rzeczywistości. W niedzielę czeka nas mecz w Stobiernej, z bezpośrednim rywalem w tabeli.

Orzeł Wólka Niedźw. – TG Sokół 7:1 (3:1)

Bramki: B.Mika

Kadra TG Sokół: K.Dec – K.Berkowicz, T.Brzychczy, S.Świst, G.Kwiecień, M.Gorzenik, B.Bałamut, M.Rak, B.Mika, B.Bandura, S.Rodzeń, P.Darocha

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com