Z Czarną bez bramek

Bezbramkowym remisem 0:0 zakończył się dzisiejszy mecz kontrolny Sokoła i Wisłoka Czarna. Stroną przeważającą była dzisiaj nasza drużyna, która pomimo kilku naprawdę dogodnych sytuacji ostatecznie nie pokonała bramkarza przyjezdnych. W następnym tygodniu rywalem sokołowian będzie natomiast zespół Raniżovii Raniżów.

Galeria meczowa (TG Sokół – Wisłok Czarna)

Mecz zaczął się udanie dla Sokoła, bo już w 5 minucie słupek gości ostemplował strzałem głową Tomasz Brzychczy. Minutę później Sokołowi przytrafiła się kolejna sytuacja, jednak tym razem drogi do bramki nie znalazł strzał Krystiana Rembisza. W pierwszej połowie poprzeczkę bramki obił ponadto Bartosz Mika, a Łukasz Nizioł trafiał w bramkarza w sytuacji sam na sam. Samo pierwsze 45 minut towarzyskiego meczu z Wisłokiem było jednak dość wyrównane, a remis wydawał się być całkiem sprawiedliwy.

Po zmianie stron Sokół zyskał sporą przewagę nad drużyną gości, ale jak się później okazało, nie wystarczyło to do zdobycia gola. Kilkukrotnie świetne okazje miał Łukasz Nizioł, ale jego strzały albo minimalnie mijały światło bramki albo obijały poprzeczkę. Swoje sytuacje bramkowe mieli także inni gracze reprezentujący TGS: Mika, Bałamut, Bandura, Rembisz czy Bal, ale bramek dzisiaj nie oglądaliśmy. Z kolei pod bramką Sokoła zrobiło się nieco gorąco po błędzie bramkarza i rzucie pośrednim. W innej sytuacji gości minimalnie pudłował Michał Bąba.

TG Sokół Sokołów Małopolski – Wisłok Czarna 0:0

Kadra (TG Sokół): G.Kwiecień, B.Babiarz – K.Berkowicz, K.Sidor, P.Świst, T.Brzychczy, M.Wilk, B.Bałamut, K.Rembisz, Ł.Nizioł, B.Bandura, B.Mika, M.Bal

Galeria meczowa (TG Sokół – Wisłok Czarna)

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com