Zadanie wykonane – passa juniorów przedłużona

W meczu szóstej kolejki rozgrywek młodzieżowych Sokoły pokonały leżajską Pogoń na jej terenie 3:2 (2:0). Nasz zespół w dalszym ciągu pozostaje niepokonany i nie zmieni się to na pewno w przyszłym tygodniu, kiedy to Sokół będzie pauzował, w związku z wcześniejszym wycofaniem się z ligi Grunwaldu Budziwój. W dzisiejszym meczu bramki zdobywali: Mateusz Rak, Patryk Maksym i Bartłomiej Bałamut.

To już szósty komplet punktów juniorów młodszych Sokoła, którzy po rozegranych już meczach posiada bardzo korzystny bilans bramkowy 32:8. Warto dodać, że drużyna gospodarzy do końca walczyła o remis, jednak stałe fragmenty gry w doliczonym czasie gry ostatecznie nie przyniosły rezultatu i Pogoń straciła dzisiaj punkty na własnym boisku.

Pogoń Leżajsk – TG Sokół Sokołów 2:3 (0:2)

Bramki: M.Rak (12′), P.Maksym (26′), B.Bałamut (42′)

Skład: M.Batorowicz, K.Sidor, K.Jakubiec, P.Maksym (45′ M.Rak), B.Maksym, D.Gielarowski (45′ M.Sondej), S.Rodzeń, B.Bałamut, P.Ożóg, J.Chmiel (65′ M.Holdenmajer), M.Rak

Tymczasem jutro swój mecz rozegrają seniorzy, którzy wyjadą do Wólki Niedźwiedzkiej, by o 14:00 powalczyć o punkty z miejscowym zespołem Orła.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com