Zmiana planów. Sparing z Głogovią

Uwaga! Nastąpiła zmiana w harmonogramie sparingów i zamiast spotkania z Wisłokiem Czarna, Sokoły rozegrają mecz kontrolny w Głogowie Małopolskim przeciwko miejscowej Głogovii. Rozpoczynamy jutro (w sobotę) o 10:00. Zbiórka zawodników o 8:20 na naszym stadionie.

Głogowska drużyna jako spadkowicz z Klasy Okręgowej znajduje się w czołówce rzeszowskiej grupy Klasy A i posiada realne szanse na włączenie się do walki o powrót do grona piątoligowców. Warto wspomnieć, że od niedawna, bo od końcówki ubiegłego roku stery w zespole przejął były zawodnik naszego klubu – Krzysztof Korab, który ostatnio pracował m.in. w Astrze Medynia Głogowska.

Z Głogowianami mierzyliśmy się w ostatnim czasie trzykrotnie (dwa razy w lidze, raz w sparingu). W sezonie 2013/14 w Głogowie zwyciężyła Głogovia (4:1). W Sokołowie po dramatycznym meczu górą był Sokół (4:3). Z kolei w meczu sparingowym tuż przed rozpoczęciem obecnego sezonu Sokół pokonał Głogovię z Głogowa Małopolskiego 2:0.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com