Zmiany kadrowe! Krystian Rembisz w Sokole

Wraz z nowym sezonem uległa nieznacznej zmianie kadra seniorów Sokoła. Nasze barwy na pewno będzie reprezentować młody, 19-letni wychowanek Raniżovii – grający na pozycji napastnika Krystian Rembisz, który już w meczach sparingowych zdążył pokazać się z dobrej strony i wpisać się na listę strzelców w meczach sparingowych. Witamy na pokładzie! A naszemu nowemu nabytkowi życzymy wielu goli i samych udanych występów!

Niestety nie obyło się też bez ubytków kadrowych. Na przenosiny do Sokoła Kamień zdecydował się Michał Bal, który w ubiegłym roku nie mógł reprezentować Sokoła ze względu na kontuzję. Michał w Sokole pojawił się jeszcze w sezonie 2013/2014, a jego bramki pomogły Sokołowi utrzymać się podczas niesamowicie ciężkiej rundy rewanżowej tego sezonu. Michałowi także dziękujemy za dotychczasowe występy i życzymy wielu goli w barwach naszego imiennika z Kamienia!

Przez jakiś czas nie będziemy dodatkowo mogli skorzystać z usług innych naszych graczy. Na wyjazd za granicę zdecydował się nasz dotychczasowy kapitan – Karol Nowak, ale liczymy na to, że nawet brak naszego najskuteczniejszego gracza nie przeszkodzi w odnoszeniu zwycięstw naszych seniorów. Brak Karola sprawi jednak, że nowy sezon będzie o wiele bardziej wymagający od poprzedniego. Mamy jednak nadzieję, że gra bez Karola podziała mobilizująco na pozostałych zawodników Sokoła. 🙂

Ponadto na wypożyczenie do A-klasowego Plantatora Nienadówka trafił nasz młody wychowanek, obrońca Karol Berkowicz, który zyska dzięki temu możliwość regularnego ogrywania się w seniorskiej lidze, co powinno w przyszłości zaprocentować.

Aktualnie za granicą przebywają inni gracze naszego zespołu – Michał Uram, Dominik Pietroński i Kacper Nowak. Ci jednak dołączą do naszej kadry w trakcie sezonu.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com