Znamy sparingpartnerów Sokoła

W prawie niezmienionej obsadzie sparingpartnerów Sokół rozpocznie przygotowania do rundy rewanżowej Klasy Okręgowej. Sokoły wrócą do zajęć treningowych 12 stycznia i rozegrają mecze kontrolne z zespołami Staroniwy Rzeszów, Raniżovii Raniżów, Korony Rzeszów, Słowianina Grębów, Unii Nowa Sarzyna i KS Zaczernie. Możliwe, że nie będą to jedyne mecze sparingowe naszej drużyny, bo ligowy mecz na wiosnę odbędzie się najprawdopodobniej 26 marca. W rozwinięciu harmonogram gier sparingowych.

30 stycznia – Staroniwa Rzeszów (Klasa B1 Rzeszów)
6 lutego – Raniżovia Raniżów (Klasa O Dębica)
14 lutego – Korona Rzeszów (Klasa A1 Rzeszów)
20 lutego – Słowianin Grębów (Klasa O Stalowa Wola)
27 lutego – Unia Nowa Sarzyna (Klasa O Stalowa Wola)
6 marca – KS Zaczernie (Klasa A1 Rzeszów)
12 marca – Pogoń Leżajsk (Klasa O Stalowa Wola)
19 marca – wolny termin
26 marca – KS Stobierna (16 kolejka Klasy O Rzeszów)
O autorze

rafal.koziarz@gmail.com