Znowu bez piłki! Przymusowa pauza do 9 kwietnia

Pogłoski okazały się prawdziwe i od 20 marca do 9 kwietnia znowu zamrożeniu ulegnie cała amatorska piłka, a wraz z nią mecze Sokoła, który miał zainaugurować wiosnę 21 marca wyjazdem do Żołyni na mecz z Błękitem. Stanie się inaczej, a zmianie terminu ulegną trzy mecze naszych seniorów. Mamy nadzieję, że po raz ostatni.

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z ogłoszeniem podczas konferencji prasowej decyzji o wprowadzeniu lockdownu na terenie całego kraju w terminie 20 marca – 9 kwietnia wszystkie rozgrywki klas rozgrywkowych prowadzonych przez Podk. ZPN zostają na ten czas zawieszone.

Zgodnie z ogłoszonymi obostrzeniami podczas konferencji prasowej Ministra Zdrowia obiekty sportowe od 20 marca do 9 kwietnia pozostają zamknięte.

Szczegółowe informacje zostaną przekazane po opublikowaniu Rozporządzenia Rady Ministrów.

Treść komunikatu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, 17 marca 2021

Pierwotnie w niedzielę mieliśmy wrócić na boiska wraz z 21 kolejką. Ten rok, podobnie jak miniony nie jest jednak łaskawy i przed nami kolejny lockdown. W związku z tym powrót na ligowe boiska w wykonaniu Sokoła nastąpi prawdopodobnie 11 kwietnia. Zagramy wtedy na własnym boisku z liderem – Strugiem Tyczyn.

Cierpliwie czekamy!

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com