Zwycięstwo w sparingu z Raniżovią. “Peszo” ponownie w barwach Sokoła!

W meczu kontrolnym z zaprzyjaźnionym zespołem Raniżovii Raniżów (i zaprzyjaźnionych prezesów obu klubów) zwycięski okazał się Sokół, który pokonał rywali 3:2 (1:1). Był to dobry mecz naszego zespołu, którego przewaga była dzisiaj widoczna. W drużynie z Raniżowa wystąpił były zawodnik naszego klubu – Marcin Pietrucha, który miał swój udział przy jednej z bramek swojego zespołu. Inną ciekawostką jest fakt, że w naszym zespole wystąpił Grzegorz Wychowaniec – wieloletni zawodnik Sokoła i Sokołowianki, dla którego był to powrót na boisko po dłuższej rozłące – a był to powrót jak najbardziej udany! Bramki w dzisiejszym meczu zdobywali – dla Sokoła dwaj młodzieżowcy – Bartłomiej Bałamut (dwa razy) i Bartłomiej Bandura oraz dla Raniżovii Krystian Rembisz i Maciej Hajkowicz.

TG Sokół Sokołów – Raniżovia Raniżów 3:2 (1:1)

Bramki: B.Bałamut (2x), B.Bandura – K.Rembisz, M.Hajkowicz

Skład (TG Sokół): B.Babiarz – K.Sidor, S.Świst, P.Świst, Ł.Nizioł, T.Brzychczy, P.Codello, B.Mika, B.Bałamut, M.Uram, B.Bandura. Na zmiany wchodzili: G.Wychowaniec, M.Wilk

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com