Następny meczLeśna vs TG Sokół Sokołów Małopolski/2024-04-21

Archiwalne wyniki

Sokół w swojej historii rozegrał blisko dwa tysiące ligowych i pucharowych powojennych meczów piłkarskich. Pomóż skompletować nam brakujące, historyczne wyniki!

Legenda (przy braku dokładnego wyniku): W-wygrana, R-remis, P-porażka

Rok 1923 

Klasa nieznana (Lwowski OZPN)

Resovia – Zorza Sokołów 8:1 (0:0)

Sezon 1932

Klasa nieznana (Lwowski OZPN)

TG Sokół – Resovia 2:5 (1:3)

Sezon 1936

Klasa nieznana (Lwowski OZPN)

TG Sokół – Rezerwa Łańcut

Sezon 1937 (Lwowski OZPN)

Klasa B (Lwowski OZPN)

TG Sokół – HKS Łańcut 3:1

Sezon 1948/1949

Klasa C Grupa Rzeszów – Północ

Brak wyników

Sezon 1949/1950

Klasa C Grupa Rzeszów – Północ

Len Głogów – Związkowiec Sokołów 0:2 (0:2)
Związkowiec Sokołów – Włókniarz Głogów 8:3 (2:3)
Związkowiec Sokołów – LZS Zaczernie 4:4 (1:3)

Sezon 1949/1950

Klasa C Grupa Rzeszów – Północ

Związkowiec Sokołów – Ogniwo Kolbuszowa 2:1 (0:1)
Związkowiec Sokołów – LZS Pobitno 4:0 (3:0)
Gwardia II Mielec – Związkowiec Sokołów 2:10 (0:3)
Włókniarz Głogów – Związkowiec Sokołów 0:6 (0:1)

Puchar Polski 1950

Eliminacje powiatowe:

Zwycięstwo i awans do dalszej fazy

Rundy wstępne:

Związkowiec Sokołów – Ogniwo II Rzeszów 2:1
Związkowiec Sokołów – Gwardia II Rzeszów 10:2
Związkowiec Sokołów – Budowlani Rzeszów 3:1
Związkowiec Sokołów – Gwardia Dębica 5:1
Związkowiec Sokołów – Gwardia Rzeszów 6:0
Związkowiec Sokołów – Stal II Rzeszów W
Związkowiec Sokołów – Spójnia Rzeszów 5:4
Związkowiec Sokołów – Ogniwo-Resovia 4:2

Ćwierćfinał wojewódzki

Związkowiec Sokołów – Gwardia Mielec 3:1 (2:1)

Półfinał wojewódzki

Związkowiec Sokołów – Stal Rzeszów P

Sezon 1951

Klasa Powiatowa – Grupa Kolbuszowa

Spójnia Sokołów – Ogniwo Kolbuszowa W
Ogniwo Kolbuszowa – Spójnia Sokołów W
Spójnia Sokołów – Werynianka Werynia W
Werynianka Werynia – Spójnia Sokołów W
Spójnia Sokołów – LZS Dzikowiec W
LZS Dzikowiec – Spójnia Sokołów W

Baraże o Klasę Wojewódzką (1951)

Spójnia Sokołów – Ogniwo Nisko 0:6 (0:2)
Kolejarz Rozwadów – Spójnia Sokołów 3:0 wo.
Spójnia Sokołów – Kolejarz Rozwadów 1:3 (1:1)
Ogniwo Nisko – Spójnia Sokołów 4:4 (0:2)
Spójnia Sokołów – Gwardia Mielec 4:1 (2:0)
Gwardia Mielec – Spójnia Sokołów 2:0 (1:0)

Sezon 1952

Klasa II

Spójnia Łańcut – Spójnia Sokołów 0:2 (0:1)
Spójnia Sokołów – Gwardia Rzeszów W
Ogniwo Rzeszów – Spójnia Sokołów 2:2 (0:1)
Spójnia Sokołów – Spójnia Rzeszów R
Spójnia Sokołów – Spójnia Łańcut R
Gwardia Rzeszów – Spójnia Sokołów P
Spójnia Sokołów – Ogniwo Rzeszów P
Spójnia Rzeszów – Spójnia Sokołów P

Sezon 1953

Klasa B – Grupa Mielecka

Nie mamy wyników z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić historyczne wyniki!

Sezon 1954

Klasa B – Grupa Mielecka

Nie mamy wyników z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić historyczne wyniki!

Sezon 1955

Klasa C

Nie mamy wyników z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić historyczne wyniki!

Sezon 1956

Klasa C

Nie mamy wyników z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić historyczne wyniki!

Sezon 1957

Klasa B – Grupa Rzeszowska – Podgrupa Zachodnia

Głogovia Głogów – Sokołowianka 0:2 (0:0)
LZS Rudna Wielka – Sokołowianka 10:2 (1:1)
Sokołowianka – LZS Zaczernie 5:1 (3:0)
LZS Rudna Mała – Sokołowianka W

Sezon 1958

Klasa B – Grupa Rzeszowska – Podgrupa Zachodnia

Runda jesienna
Sokołowianka – LZS Załęże 0:1 (0:0) (zweryfikowany jako wo. 3:0)
Izolator Boguchwała – Sokołowianka 8:0 (6:0)
Sokołowianka – Czarni Rzeszów 2:5
LZS Tyczyn – Sokołowianka 7:3
Sokołowianka – LZS Rudna Wielka 2:1
Głogovia Głogów – Sokołowianka 5:0
Sokołowianka – LZS Trzebownisko 3:3
LZS Sonina – Sokołowianka 4:2
Sokołowianka – Sparta Sędziszów 1:3
LZS Przybyszówka – Sokołowianka 9:0
Sokołowianka – LZS Biała 6:3
Stal II Rzeszów – Sokołowianka 10:0
Sokołowianka – LZS Kawęczyn 2:1
LZS Krasne – Sokołowianka 5:1

Runda wiosenna
LZS Załęże – Sokołowianka 5:0
Sokołowianka – Izolator Boguchwała
Czarni Rzeszów – Sokołowianka
Sokołowianka – LZS Tyczyn 6:0
LZS Rudna Wielka – Sokołowianka 3:0 wo.
Sokołowianka – Głogovia Głogów 1:5
LZS Trzebownisko – Sokołowianka 5:4
Sokołowianka – LZS Sonina 3:0
Sparta Sędziszów – Sokołowianka 6:2
Sokołowianka – LZS Przybyszówka 1:2
LZS Biała – Sokołowianka 8:0
Sokołowianka – Stal II Rzeszów 1:1
LZS Kawęczyn – Sokołowianka 3:2
Sokołowianka – LZS Krasne 3:0

Sezon 1959

Klasa C – Grupa II Rozwadowska

Sokołowianka – LZS Dzikowiec 12:1
Werynianka Werynia – Sokołowianka 2:2
Sokołowianka – LZS Raniżów 8:0
LZS Majdan – Sokołowianka 1:5

Baraże o Klasę B (1959)

Przeciwlotnik Nisko – Sokołowianka R
Sokołowianka – Przeciwlotnik Nisko R
Przeciwlotnik Nisko – Sokołowianka 0:3 (w Rozwadowie)

Sezon 1960

Klasa B – Grupa Rozwadowska – niedokończony

I runda
Sokołowianka – Włókniarz Skopanie 2:3
Stal Ib Dęba – Sokołowianka 3:4
Sokołowianka – LZS Radomyśl Wielki 1:2
KS Nisko – Sokołowianka 5:1
Sokołowianka – Unia Ib Sarzyna 2:1
LZS Ulanów – Sokołowianka 3:3
Sokołowianka – LZS Mokrzyszów 5:2
Orzeł Rudnik – Sokołowianka 2:3
Sokołowianka – LZS Wola Rzeczycka 3:2
Orkan Nisko – Sokołowianka 4:0
Kolbuszowianka – Sokołowianka 4:2

Sezon 1960/1961

Klasa B (Grupa Rozwadowska)

Runda jesienna
Włókniarz Skopanie – Sokołowianka 4:0
Sokołowianka – LZS Moskale 2:5 (zweryfikowany jako wo. 3:0)
LZS Radomyśl Wielki – Sokołowianka 3:0 wo.
Sokołowianka – Stal II Mielec 2:1
Sokołowianka – San Rozwadów 2:0
Sokołowianka – Orzeł Rudnik R
LZS Mokrzyszów – Sokołowianka W
LZS Wola Rzeczycka – Sokołowianka W
Sokołowianka – Orkan Nisko W
Sokołowianka – Kolbuszowianka W

Runda wiosenna
Sokołowianka – Włókniarz Skopanie 2:2
LZS Moskale – Sokołowianka 2:3
Sokołowianka – LZS Radomyśl Wielki 9:1
Stal II Mielec – Sokołowianka 2:1
San Rozwadów – Sokołowianka 2:6
Orzeł Rudnik – Sokołowianka 4:3
Sokołowianka – LZS Mokrzyszów 3:0 wo.
Sokołowianka – LZS Wola Rzeczycka 5:4
Orkan Nisko – Sokołowianka 6:4
Kolbuszowianka – Sokołowianka 1:0

Sezon 1961/1962

Klasa B (Grupa Rozwadowska)

Runda jesienna
Sokołowianka – Kolbuszowianka 4:1
LZS Wola Rzeczycka – Sokołowianka 4:1
Sokołowianka – Stal II Mielec 2:1
LZS Radomyśl Wielki – Sokołowianka 2:6
Sokołowianka – San Rozwadów 4:0
Stal Ib Nowa Dęba – Sokołowianka 2:3
Sokołowianka – Sparta Leżajsk 4:0
Orkan Nisko – Sokołowianka 1:2
Sokołowianka – Włókniarz Skopanie 3:2

Sezon 1962/1963

Klasa B (Grupa Rzeszowska)

Runda jesienna
Sokołowianka – LZS Rudna Wielka 2:2
LZS Kawęczyn – Sokołowianka 1:1
Lechia Sędziszów – Sokołowianka 4:2
Kolbuszowianka – Sokołowianka 3:4
Włókniarz Rakszawa – Sokołowianka 0:0
Głogovia Głogów – Sokołowianka 1:4
Sokołowianka – Stal Ib Nowa Dęba 0:0
Sokołowianka – Resovia Ib 0:2
Wisłoka II Dębica – Sokołowianka 3:1
Sokołowianka – LZS Biała 2:0
Włókniarz Skopanie – Sokołowianka 2:3
Walter Ib Rzeszów – Sokołowianka 0:0

Runda wiosenna
Sokołowianka – Głogovia Głogów 3:3
LZS Rudna Wielka – Sokołowianka 5:2
Sokołowianka – Włókniarz Rakszawa 1:0
Sokołowianka – Lechia Sędziszów 3:5
Włókniarz Skopanie – Sokołowianka 3:0 wo.
Sokołowianka – Kolbuszowianka 4:1
Sokołowianka – Walter Ib Rzeszów 2:1
Sokołowianka – LZS Kawęczyn 1:0
Resovia Ib – Sokołowianka 0:1
LZS Biała – Sokołowianka

*Wisłoka II Dębica i Stal Ib Nowa Dęba wycofały się po I rundzie.

Sezon 1962/1963

Klasa B (Grupa Rzeszowska)

Runda jesienna
Sokołowianka – LZS Rudna Wielka 2:2
LZS Kawęczyn – Sokołowianka 1:1
Lechia Sędziszów – Sokołowianka 4:2
Kolbuszowianka – Sokołowianka 3:4
Włókniarz Rakszawa – Sokołowianka 0:0
Głogovia Głogów – Sokołowianka 1:4
Sokołowianka – Stal Ib Nowa Dęba 0:0
Sokołowianka – Resovia Ib 0:2
Wisłoka II Dębica – Sokołowianka 3:1
Sokołowianka – LZS Biała 2:0
Włókniarz Skopanie – Sokołowianka 2:3
Walter Ib Rzeszów – Sokołowianka 0:0

Runda wiosenna
Sokołowianka – Głogovia Głogów 3:3
LZS Rudna Wielka – Sokołowianka 5:2
Sokołowianka – Włókniarz Rakszawa 1:0
Sokołowianka – Lechia Sędziszów 3:5
Włókniarz Skopanie – Sokołowianka 3:0 wo.
Sokołowianka – Kolbuszowianka 4:1
Sokołowianka – Walter Ib Rzeszów 2:1
Sokołowianka – LZS Kawęczyn 1:0
Resovia Ib – Sokołowianka 0:1
LZS Biała – Sokołowianka

*Wisłoka II Dębica i Stal Ib Nowa Dęba wycofały się po I rundzie.

Sezon 1963/1964

Klasa B (Grupa Rzeszowska)

Runda jesienna
Sokołowianka – Stal II Mielec W
Grunwald Rzeszów – Sokołowianka P
Sokołowianka – Włókniarz Skopanie W
Gryf Mielec – Sokołowianka 7:2
Sokołowianka – Włókniarz Rakszawa 3:1
Walter Ib Rzeszów – Sokołowianka 7:1
Sokołowianka – LZS Kawęczyn 3:1
Lechia Sędziszów – Sokołowianka 2:2
Sokołowianka – Głogovia Głogów 2:1
LZS Rudna Wielka – Sokołowianka

Sezon 1964/1965

Klasa B (Grupa Rzeszowska)

Runda jesienna
Izolator Boguchwała – Sokołowianka 0:4
Sokołowianka – Włókniarz Rakszawa 2:2
Lechia Sędziszów – Sokołowianka 6:3
Sokołowianka – Gryf Mielec 1:4
Sokołowianka – Walter Ib Rzeszów
LZS Rudna Wielka – Sokołowianka
Sokołowianka – Błękitni Ropczyce
Stal Gorzyce – Sokołowianka
Włókniarz Skopanie – Sokołowianka
Sokołowianka – Resovia Ib
Stal II Mielec – Sokołowianka

Runda wiosenna
Sokołowianka – Izolator Boguchwała R
Włókniarz Rakszawa – Sokołowianka W
Sokołowianka – Lechia Sędziszów P
Gryf Mielec – Sokołowianka 6:1
Walter Ib Rzeszów – Sokołowianka 5:1
Błękitni Ropczyce – Sokołowianka 1:2
Sokołowianka – Stal Gorzyce
Sokołowianka – Włókniarz Skopanie 1:2
Resovia Ib – Sokołowianka 3:1 (1:0)
Sokołowianka – Stal II Mielec

Sezon 1965/1966

Klasa B (Grupa Tarnobrzeska)

Runda jesienna
Sokołowianka – LZS Mokrzyszów 2:0
Włókniarz Skopanie – Sokołowianka 3:1

Sezon 1966/1967

Klasa B (Grupa Tarnobrzeska)

Runda jesienna
Stal Nowa Dęba – Sokołowianka 3:2
Sokołowianka – LZS Mokrzyszów 5:0
San Rozwadów – Sokołowianka ?
Sokołowianka – Siarka Ib Tarnobrzeg ?
Energetyk Ib Stalowa Wola – Sokołowianka ?
Sokołowianka – Włókniarz Skopanie ?
Zenit Ib Nisko – Sokołowianka ?
Sokołowianka – Stal Gorzyce ?
Stal Ib Stalowa Wola – Sokołowianka P

Runda wiosenna
Sokołowianka – Stal Nowa Dęba ?
LZS Mokrzyszów – Sokołowianka ?
Sokołowianka – San Rozwadów ?
Siarka Ib Tarnobrzeg – Sokołowianka ?
Sokołowianka – Energetyk Ib Stalowa Wola ?
Włókniarz Skopanie – Sokołowianka 0:1
Sokołowianka – Zenit Ib Nisko 5:2
Stal Gorzyce – Sokołowianka 2:1
Sokołowianka – Stal Ib Stalowa Wola 0:0

Sezon 1967/1968

Klasa B (Grupa Rzeszowska)

Runda jesienna
Sokołowianka – LZS Sonina 2:3
LZS Czarna – Sokołowianka 1:1
Sokołowianka – LZS Niechobrz 2:2
LZS Terliczka – Sokołowianka 1:2
Sokołowianka – Chemik Pustków 0:0
Walter Ib Rzeszów – Sokołowianka ?
Sokołowianka – Błękitni Ropczyce ?
Sokołowianka – Wisłoka Ib Dębica ?
LZS Trzebownisko – Sokołowianka ?
Sokołowianka – LZS Przybyszówka ?

Runda wiosenna
LZS Sonina – Sokołowianka 0:1
Sokołowianka – LZS Czarna 2:0
LZS Niechobrz – Sokołowianka 2:3
Sokołowianka – LZS Terliczka 0:0 (zweryfikowany jako wo. 3:0)
Chemik Pustków – Sokołowianka 2:2
Sokołowianka – Walter Ib Rzeszów 2:0
Błękitni Ropczyce – Sokołowianka 2:3
Wisłoka Ib Dębica – Sokołowianka 1:2
Sokołowianka – LZS Trzebownisko 7:2
LZS Przybyszówka – Sokołowianka 1:1

Sezon 1968/1969

Klasa A – Grupa I

Runda jesienna
Sokołowianka – Orzeł Rudnik 1:1 (0:0)
Energetyk Stalowa Wola – Sokołowianka 3:4 (2:3)
Sokołowianka – Unia Sarzyna 0:0
Zenit Nisko – Sokołowianka 2:0 (2:0)
Sokołowianka – Resovia II 2:4 (1:2)
Wisłoka II Dębica – Sokołowianka 3:0 (2:0)
Sokołowianka – Grunwald Rzeszów 2:0 (1:0)
Chemik Pustków – Sokołowianka 1:1 (0:1)
Nafta Jasło – Sokołowianka 1:1 (1:0)
Sokołowianka – Polna Przemyśl 3:0 (0:0)
Polna Przemyśl – Sokołowianka 1:1 (1:0)

Runda wiosenna
Orzeł Rudnik – Sokołowianka 5:3 (3:0)
Sokołowianka – Energetyk Stalowa Wola 2:1 (0:1)
Unia Sarzyna – Sokołowianka 2:0 (0:0)
Sokołowianka – Zenit Nisko 3:1 (1:1)
Resovia II – Sokołowianka 4:0 (3:0)
Sokołowianka – Wisłoka II Dębica 1:1 (0:1)
Grunwald Rzeszów – Sokołowianka 5:1 (1:0)
Sokołowianka – Chemik Pustków 1:1 (1:1)
Sokołowianka – Nafta Jasło 4:1 (2:1)
Sokołowianka – Bieszczady Ustrzyki Dolne 4:2 (1:0)
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Sokołowianka 2:3 (1:2)

Puchar Polski (1969)

I runda (szczebel okręgowy)
Sokołowianka – Stal Sanok 0:3 (0:1)

Sezon 1969/1970

Klasa A – Grupa II

Runda jesienna
Sokołowianka – Nafta Jasło 5:3 (2:3)
Stal Nowa Dęba – Sokołowianka 3:0 (2:0)
Sokołowianka – Siarka II Tarnobrzeg 3:2 (1:1)
Stal II Sanok – Sokołowianka 1:1 (0:0)
Sokołowianka – Wisłoka II Dębica 1:1 (0:0)
LZS Zarszyn – Sokołowianka 2:3 (1:1)
Sokołowianka – Nafta Jedlicze 5:0 (2:0)
Błękitni Ropczyce – Sokołowianka 1:2 (0:1)
Sokołowianka – Bieszczady Ustrzyki Dolne 4:0 (3:0)
Izolator Boguchwała – Sokołowianka 1:2 (1:0)
Sokołowianka – Resovia II 3:0 (3:0)
Start Rymanów – Sokołowianka 1:1 (0:1)

Runda wiosenna
Nafta Jasło – Sokołowianka 1:0 (0:0)
Sokołowianka – Stal Nowa Dęba 1:0 (1:0)
Siarka II Tarnobrzeg – Sokołowianka 2:2 (2:1)
Sokołowianka – Stal II Sanok 8:1 (1:0)
Wisłoka II Dębica – Sokołowianka 1:1 (0:0)
Sokołowianka – LZS Zarszyn 4:2 (2:2)
Nafta Jedlicze – Sokołowianka 1:1 (1:0)
Sokołowianka – Błękitni Ropczyce 1:1 (0:0)
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Sokołowianka 5:2 (1:2)
Sokołowianka – Izolator Boguchwała 7:3 (1:2)
Resovia II – Sokołowianka 2:1 (1:0)
Sokołowianka – Start Rymanów 5:4 (3:1)

Puchar Polski (1969)

I runda (szczebel okręgowy)
Sokołowianka – Stal Stalowa Wola 2:3 (1:2)

Sezon 1970/1971

Klasa A Wojewódzka

Runda jesienna
Start Rymanów – Sokołowianka 0:2 (0:2)
Sokołowianka – Nafta Jasło 5:2 (2:1)
Sokołowianka – Karpaty II Krosno 2:0 (2:0)
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Sokołowianka 1:2 (1:1)
Sokołowianka – Nafta Jedlicze 2:0 (1:0)
Glinik Gorlice – Sokołowianka 3:0 (2:0)
Sokołowianka – Stal II Sanok 2:2 (0:0)
LZS Zarszyn – Sokołowianka 2:2 (0:1)
Sokołowianka – Izolator Boguchwała 3:2 (1:0)
Stal Łańcut – Sokołowianka 1:0 (0:0)
Sokołowianka – Resovia II 2:7 (1:4)
Maraton Tarnowiec – Sokołowianka 1:2 (1:1)
Sokołowianka – LZS Przybyszówka 1:0 (0:0)

Runda wiosenna
Sokołowianka – Start Rymanów 2:1 (1:1)
Nafta Jasło – Sokołowianka 1:2 (0:2)
Karpaty II Krosno – Sokołowianka 2:1 (1:0)
Sokołowianka – Bieszczady Ustrzyki Dolne 2:1 (0:1)
Nafta Jedlicze – Sokołowianka 1:2 (1:1)
Sokołowianka – Glinik Gorlice 3:1 (2:1)
Stal II Sanok – Sokołowianka 0:1 (0:0)
Sokołowianka – LZS Zarszyn 4:0 (3:0)
Izolator Boguchwała – Sokołowianka 1:1 (0:1)
Sokołowianka – Stal Łańcut 2:1 (1:1)
Resovia II – Sokołowianka 0:1 (0:0)
Sokołowianka – Maraton Tarnowiec 1:2 (1:0)
LZS Przybyszówka – Sokołowianka 2:3 (1:1)

Puchar Polski (1971/1972)

1/8 finału (szczebel okręgowy)
Stal Nowa Dęba – Sokołowianka 2:2 (1:1)
Sokołowianka – Stal Nowa Dęba 0:1 (0:0)

Sezon 1971/1972

Klasa A Wojewódzka

Runda jesienna
Sokołowianka – Stal Łańcut 3:1 (1:1)
Lechia Sędziszów – Sokołowianka 2:0 (0:0)
Sokołowianka – Stal Gorzyce 1:2 (0:2)
Izolator Boguchwała – Sokołowianka 4:0 (3:0)
Sokołowianka – Stal II Stalowa Wola 4:1 (1:0)
Energetyk Stalowa Wola – Sokołowianka 0:0
Sokołowianka – Resovia II 3:0 (1:0)
Zenit Nisko – Sokołowianka 3:1 (2:0)
Sokołowianka – Siarka II Tarnobrzeg 0:1 (0:0)
Stal Nowa Dęba – Sokołowianka 2:0 (1:0)
Sokołowianka – Walter II Rzeszów 3:1 (1:0)

Runda wiosenna
Stal Łańcut – Sokołowianka 0:0
Sokołowianka – Lechia Sędziszów 1:0 (1:0)
Stal Gorzyce – Sokołowianka 3:0 (1:0)
Sokołowianka – Izolator Boguchwała 0:3 (0:1)
Błękitni Ropczyce – Sokołowianka 0:2 (0:2)
Sokołowianka – Orzeł Rudnik 5:4 (1:2)
Stal II Stalowa Wola – Sokołowianka 4:0 (2:0)
Sokołowianka – Energetyk Stalowa Wola 2:0 (2:0)
Resovia II – Sokołowianka 1:0 (0:0)
Sokołowianka – Zenit Nisko 5:2 (1:0)
Siarka II Tarnobrzeg – Sokołowianka 2:0 (1:0)
Sokołowianka – Stal Nowa Dęba 3:1 (1:0)
Walter II Rzeszów – Sokołowianka 0:6 (0:1)

Puchar Polski (1971/1972)

I runda (szczebel okręgowy)
Maraton Tarnowiec – Sokołowianka 1:2 (0:0)
Sokołowianka – Maraton Tarnowiec 2:3 (1:0)

Sezon 1972/1973

Klasa Okręgowa

Runda jesienna
Sokołowianka – Unia Nowa Sarzyna 2:1 (1:0)
Polna Przemyśl – Sokołowianka 4:0 (3:0)
Sokołowianka – Stal Sanok 1:0 (0:0)
Lechia Sędziszów – Sokołowianka 4:3 (1:2)
Sokołowianka – Czuwaj Przemyśl 2:0 (0:0)
Walter Rzeszów – Sokołowianka 0:0
Sokołowianka – Chemik Pustków 0:2 (0:0)
Karpaty Krosno – Sokołowianka 3:1 (0:0)
Sokołowianka – Czarni Jasło 3:0 (0:0)
Stal II Rzeszów – Sokołowianka 1:0 (0:0)
Sokołowianka – Stal II Mielec 2:2 (1:2)
Polonia Przemyśl – Sokołowianka 6:0 (3:0)
Sokołowianka – Gryf Mielec 1:1 (1:1)

Runda wiosenna
Unia Nowa Sarzyna – Sokołowianka 4:0 (2:0)
Sokołowianka – Polna Przemyśl 0:2 (0:1)
Stal Sanok – Sokołowianka 2:1 (2:1)
Sokołowianka – Lechia Sędziszów 0:1 (0:0)
Czuwaj Przemyśl – Sokołowianka 2:1 (1:1)
Sokołowianka – Walter Rzeszów 1:3 (1:2)
Chemik Pustków – Sokołowianka 4:0 (4:0)
Sokołowianka – Karpaty Krosno 2:1 (0:1)
Czarni Jasło – Sokołowianka ?
Sokołowianka – Stal II Rzeszów 3:2 (2:1)
Stal II Mielec – Sokołowianka 3:1 (0:1)
Sokołowianka – Polonia Przemyśl 0:1 (0:0)
Gryf Mielec – Sokołowianka 4:0 (1:0)

Puchar Polski (1972/1973)

Brak danych o wynikach z Pucharu Polski w tym sezonie

Sezon 1973/1974

III liga

Runda jesienna
Stal Sanok – Sokołowianka 4:0 (2:0)
Sokołowianka – Karpaty Krosno 0:5 (0:3)
Stal II Mielec – Sokołowianka 3:1 (2:0)
Sokołowianka – Resovia 0:3 (0:2)
Lechia Sędziszów – Sokołowianka 1:1 (0:1)
Sokołowianka – Polonia Przemysl 1:1 (1:1)
Stal Łańcut – Sokołowianka 1:1 (1:0)
Sokołowianka – Stal Nowa Dęba 1:2 (0:1)
Sokołowianka – Unia Nowa Sarzyna 2:4 (0:2)
Chemik Pustków – Sokołowianka 0:0
Sokołowianka – Czuwaj Przemyśl 1:1 (0:0)
Gryf Mielec – Sokołowianka 3:2 (2:1)
Sokołowianka – Walter Rzeszów 2:1 (2:1)
Siarka Tarnobrzeg – Sokołowianka 7:0 (2:0)
Sokołowianka – Polna Przemyśl 3:1 (1:1)
Stal II Stalowa Wola – Sokołowianka 1:2 (1:0)
Sokołowianka – Stal II Rzeszów 1:1 (1:0)

Runda wiosenna
Sokołowianka – Stal Sanok 0:1 (0:1)
Karpaty Krosno – Sokołowianka 4:1 (2:1)
Sokołowianka – Stal II Mielec 4:0 (2:0)
Resovia – Sokołowianka 5:0 (4:0)
Sokołowianka – Lechia Sędziszów 2:3 (1:1)
Polonia Przemyśl – Sokołowianka 3:1 (2:0)
Sokołowianka – Stal Łańcut 0:1 (0:1)
Stal Nowa Dęba – Sokołowianka 1:1 (0:1)
Unia Nowa Sarzyna – Sokołowianka 3:0 (2:0)
Sokołowianka – Chemik Pustków 0:0
Czuwaj Przemyśl – Sokołowianka 4:0 (3:0)
Sokołowianka – Stal II Stalowa Wola 1:1 (0:0)
Sokołowianka – Gryf Mielec 2:2 (2:1)
Stal II Rzeszów – Sokołowianka 6:2 (3:1)
Walter Rzeszów – Sokołowianka 7:1 (2:0)
Sokołowianka – Siarka Tarnobrzeg 0:7 (0:2)
Polna Przemyśl – Sokołowianka 2:0 (2:0)

Puchar Polski (1973/1974)

Brak danych o wynikach z Pucharu Polski w tym sezonie

Sezon 1974/1975

Klasa M – Grupa II Północna

Runda jesienna
Orzeł Rudnik – Sokołowianka 1:2 (1:0)
Sokołowianka – Radomyślanka 3:0 (2:0)
Orzeł Przeworsk – Sokołowianka 4:3 (2:0)
Sokołowianka – Budowlani Radymno 4:0 (2:0)
Pogoń Lubaczów – Sokołowianka 5:1 (3:1)
Sokołowianka – LZS Medyka 5:0 (2:0)
Sokołowianka – Siarka II Tarnobrzeg 0:3 (0:0)
JKS Jarosław – Sokołowianka 5:0 (2:0)
Sokołowianka – Gryf Mielec 0:1 (0:0)
Zenit Nisko – Sokołowianka 1:2 (0:0)
Czuwaj II Przemyśl – Sokołowianka 2:0 (2:0)
Energetyk Stalowa Wola – Sokołowianka 0:0
Kolbuszowianka – Sokołowianka 2:0 (2:0)

Runda wiosenna
Sokołowianka – Orzeł Przeworsk 1:2 (0:1)
Budowlani Radymno – Sokołowianka 4:1 (4:0)
Sokołowianka – Pogoń Lubaczów 3:0 (3:0)
LZS Medyka – Sokołowianka 0:0
Siarka II Tarnobrzeg – Sokołowianka 3:0 (0:0)
Sokołowianka – JKS Jarosław 0:5 (0:3)
Gryf Mielec – Sokołowianka 4:1 (2:0)
Sokołowianka – Zenit Nisko 3:1 (2:0)
Sokołowianka – Czuwaj II Przemyśl 3:1 (2:0)
Sokołowianka – Energetyk Stalowa Wola 6:0 (2:0)
Sokołowianka – Kolbuszowianka 2:0 (0:0)
Sokołowianka – Orzeł Rudnik 1:2 (0:1)
Radomyślanka – Sokołowianka 7:2 (4:1)

Puchar Polski (1974/1975)

Brak danych o wynikach z Pucharu Polski w tym sezonie

Sezon 1975/1976

Klasa A – Grupa II

Runda jesienna
Gryf Mielec – Sokołowianka 2:0 (1:0)
Sokołowianka – Pogoń Lubaczów 3:1 (2:1)
Zenit Nisko – Sokołowianka 2:2 (0:0)
Sokołowianka – LZS Dynów 6:1 (0:0)
JKS Jarosław – Sokołowianka 4:2 (1:0)
Sokołowianka – Czuwaj Przemyśl 0:2 (0:0)
LZS Moskale – Sokołowianka 2:1 (0:0)
Sokołowianka – Radomyślanka 4:0 (3:0)
Kolbuszowianka – Sokołowianka 0:0
Sokołowianka – Orzeł Rudnik 0:0
Unia Nowa Sarzyna – Sokołowianka 3:0 (0:0)
Sokołowianka – Orzeł Rudnik 2:1 (1:1)
LZS Medyka – Sokołowianka 3:1 (2:1)

Runda wiosenna
Pogoń Lubaczów – Sokołowianka 4:1 (1:0)
Sokołowianka – Zenit Nisko 0:0
LKS Dynów – Sokołowianka 1:1 (1:0)
Sokołowianka – JKS Jarosław 2:1 (0:1)
Czuwaj Przemyśl – Sokołowianka 1:0 (0:0)
Sokołowianka – Gryf Mielec 1:1 (1:0)
Sokołowianka – LZS Moskale 1:0 (1:0)
Radomyślanka – Sokołowianka 0:1 (0:0)
Sokołowianka – Kolbuszowianka 3:2 (1:2)
Orzeł Rudnik – Sokołowianka 2:1 (2:0)
Sokołowianka – Unia Nowa Sarzyna 1:9 (1:4)
Orzeł Przeworsk – Sokołowianka 0:0
Sokołowianka – LZS Medyka 3:0 (0:0)

Puchar Polski (1975/1976)

I runda (1/16 finału)
Sokołowianka – MZKS Jasło 5:0 (3:0)

II runda (1/8 finału)
Sokołowianka – Stal II Mielec 1:2 (0:1)

Sezon 1976/1977

Klasa Wojewódzka Rzeszów

Runda jesienna
Sokołowianka – Lechia Sędziszów 2:2 (1:1) 
Stal II Rzeszów – Sokołowianka 8:0 (3:0)
Sokołowianka – Izolator Boguchwała 2:0 (1:0)
Unia Nowa Sarzyna – Sokołowianka 8:0 (3:0)
Sokołowianka – Zelmer Rzeszów 1:1 (0:1)
Atos Strzyżów – Sokołowianka 4:1 (3:0)
LZS Nowa Wieś – Sokołowianka 2:1 (1:0)
Sokołowianka – Stal II Mielec 0:0
Gryf Mielec – Sokołowianka 2:0 (1:0)
Sokołowianka – Kolbuszowianka 2:1 (1:1)
Walter Rzeszów – Sokołowianka 2:0 (0:0)
Sokołowianka – Stal Łańcut 1:3 (0:1)
Resovia II Rzeszów – Sokołowianka 2:0 (1:0)

Runda wiosenna
Lechia Sędziszów – Sokołowianka 2:0
Sokołowianka – Stal II Rzeszów 1:1 (0:0)
Izolator Boguchwała – Sokołowianka P
Sokołowianka – Unia Nowa Sarzyna P
Zelmer Rzeszów – Sokołowianka 5:0 (3:0)
Sokołowianka – Atos Strzyżów 2:1 (1:1)
Sokołowianka – LKS Nowa Wieś 0:0
Stal II Mielec – Sokołowianka 2:0 (0:0)
Sokołowianka – Gryf Mielec 1:0 (0:0)
Kolbuszowianka – Sokołowianka 4:5 (0:1)
Sokołowianka – Walter Rzeszów 1:3 (0:1)
Stal Łańcut – Sokołowianka 4:2 (2:0)
Sokołowianka – Resovia II

Puchar Polski (1976/1977)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 1977/1978

Klasa Wojewódzka Rzeszów

Runda jesienna
Izolator Boguchwała – Sokołowianka 3:1
Sokołowianka – Unia II Nowa Sarzyna 1:4
LZS Dzikowiec – Sokołowianka 1:0
Sokołowianka – LZS Załęże 1:0
Sokołowianka – Piast Nowa Wieś 1:1
Atos Strzyżów – Sokołowianka 2:1
Sokołowianka – Gryf Mielec 1:0
LZS Łukawiec – Sokołowianka 3:0
Sokołowianka – Zelmer Rzeszów 0:4
Kolbuszowianka – Sokołowianka 2:2
Sokołowianka – Resovia II 1:4
LZS Bratkowice – Sokołowianka 4:0
Sokołowianka – Granit Wysoka Strzyżowska 1:1

Runda wiosenna
Sokołowianka – Izolator Boguchwała 0:0
Unia II Nowa Sarzyna – Sokołowianka 2:1
Sokołowianka – LZS Dzikowiec 1:1
LZS Załęże – Sokołowianka 2:3
Piast Nowa Wieś – Sokołowianka 1:0
Sokołowianka – Atos Strzyżów 2:0
Gryf Mielec – Sokołowianka 3:3
Sokołowianka – LZS Łukawiec 1:0
Zelmer Rzeszów – Sokołowianka 5:3
Sokołowianka – Kolbuszowianka 2:2
Resovia II – Sokołowianka 1:0
Sokołowianka – LZS Bratkowice 1:2
Granit Wysoka Strzyżowska – Sokołowianka 5:0

Puchar Polski (1977/1978)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 1978/1979

Klasa Wojewódzka Rzeszów

Runda jesienna
Sokołowianka – LZS Bratkowice 1:1
Atos Strzyżów – Sokołowianka 3:0 wo.
Sokołowianka – Kolbuszowianka 1:0
Izolator Boguchwała – Sokołowianka 2:1
Sokołowianka – LZS Łukawiec 1:0
LKS Przybyszówka – Sokołowianka 0:1
LZS Dzikowiec – Sokołowianka 1:2
Sokołowianka – Strug Tyczyn 2:1
Granit Wysoka Strzyżowska – Sokołowianka 0:4
Sokołowianka – Gryf Mielec 2:0
Piast Nowa Wieś – Sokołowianka 1:1
Sokołowianka – Zelmer II Rzeszów 1:0
Unia II Nowa Sarzyna – Sokołowianka 2:1

Runda wiosenna
LZS Bratkowice – Sokołowianka 2:2
Sokołowianka – Atos Strzyżów 1:2
Kolbuszowianka – Sokołowianka 1:1
Sokołowianka – Izolator Boguchwała 0:2
LZS Łukawiec – Sokołowianka 0:1
Sokołowianka – LKS Przybyszówka 1:3
Sokołowianka – LZS Dzikowiec 1:3
Strug Tyczyn – Sokołowianka 3:4
Sokołowianka – Granit Wysoka Strzyżowska 2:1
Gryf Mielec – Sokołowianka 0:2
Sokołowianka – Piast Nowa Wieś 2:1
Zelmer II Rzeszów – Sokołowianka 4:0
Sokołowianka – Unia II Nowa Sarzyna 1:0

Puchar Polski (1978/1979)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 1979/1980

Klasa Wojewódzka Rzeszów

Runda jesienna
Sokołowianka – Izolator Boguchwała 0:0
Kolbuszowianka – Sokołowianka 2:1
Sokołowianka – LZS Bratkowice 1:1
AZS Rzeszów – Sokołowianka 1:1
Sokołowianka – LZS Malinie 6:1
Granit Wysoka Strzyżowska – Sokołowianka 0:0
Sokołowianka – LZS Łąka 2:2
LZS Dzikowiec – Sokołowianka 2:0
Sokołowianka – Zelmer II Rzeszów 2:1
LZS Przybyszówka – Sokołowianka 2:1
Sokołowianka – Unia II Nowa Sarzyna 0:3
Gryf Mielec – Sokołowianka 1:1
Sokołowianka – Strug Tyczyn 1:1
Piast Nowa Wieś – Sokołowianka 1:0

Runda wiosenna
Izolator Boguchwała – Sokołowianka 2:1
Sokołowianka – Kolbuszowianka 1:2
LZS Bratkowice – Sokołowianka 4:3
Sokołowianka – AZS AR Rzeszów 1:0
LZS Malinie – Sokołowianka 1:2
Sokołowianka – Granit Wysoka Strzyżowska 1:0
LZS Łąka – Sokołowianka 0:2
Sokołowianka – LZS Dzikowiec 2:0
Zelmer II Rzeszów – Sokołowianka 1:0
Sokołowianka – LZS Przybyszówka 1:0
Unia II Nowa Sarzyna – Sokołowianka 2:0
Sokołowianka – Gryf Mielec 0:1
Strug Tyczyn – Sokołowianka 1:2
Sokołowianka – Piast Nowa Wieś 1:1

Puchar Polski (1979/1980)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 1980/1981

Klasa Wojewódzka Rzeszów

Runda jesienna
Sokołowianka – Unia II Nowa Sarzyna 2:3
Strug Tyczyn – Sokołowianka 4:3
Sokołowianka – Piast Nowa Wieś 1:0
LZS Malinie – Sokołowianka 0:2
Sokołowianka – Izolator Boguchwała 2:0
Gryf Mielec – Sokołowianka 2:1
Sokołowianka – Kolbuszowianka 6:2
Błękitni Ropczyce – Sokołowianka 3:2
Sokołowianka – Włókniarz Rakszawa 5:0
Sokołowianka – Ziemowit Zalesie 3:2
Zelmer II Rzeszów – Sokołowianka 2:2
Sokołowianka – LZS Przybyszówka 2:1
Dzikovia Dzikowiec – Sokołowianka 5:4

Runda wiosenna
Unia II Nowa Sarzyna – Sokołowianka 1:0
Sokołowianka – Strug Tyczyn 2:2
Piast Nowa Wieś – Sokołowianka 1:2
Sokołowianka – LZS Malinie 2:0
Izolator Boguchwała – Sokołowianka 1:0
Sokołowianka – Gryf Mielec 3:3
Kolbuszowianka – Sokołowianka 1:1
Sokołowianka – Błękitni Ropczyce 1:1 (zweryfikowany jako wo. 3:0)
Włókniarz Rakszawa – Sokołowianka 1:0
Ziemowit Zalesie – Sokołowianka 3:0 wo.
Sokołowianka – Zelmer II 1:0
LZS Przybyszówka – Sokołowianka 1:4
Sokołowianka – Dzikovia Dzikowiec 3:1

Puchar Polski (1980/1981)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 1981/1982

Klasa Wojewódzka Rzeszów

Runda jesienna
Sokołowianka – LZS Przybyszówka 1:0
Zelmer II Rzeszów – Sokołowianka 0:4
Sokołowianka – Strug Tyczyn remis 1:1
LZS Budy Łańcuckie – Sokołowianka 4:3
LZS Chrząstów – Sokołowianka 2:2
Sokołowianka – Stal Łańcut 4:2
Granit Wisłok Wiśniowa – Sokołowianka 3:4
Sokołowianka – Błękitni Ropczyce 1:0
Unia II Nowa Sarzyna – Sokołowianka 2:3
Sokołowianka – Gryf Mielec 3:1
Zryw Dzikowiec – Sokołowianka 3:0
Sokołowianka – Piast Nowa Wieś 3:2
Zimowit Zalesie – Sokołowianka 2:4

Runda wiosenna
LZS Przybyszówka – Sokołowianka 2:3
Sokołowianka – Zelmer II Rzeszów 2:2
Sokołowianka – LZS Budy Łańcuckie 5:1
Sokołowianka – LZS Chrząstów 0:0
Strug Tyczyn – Sokołowianka 0:3
Stal Łańcut – Sokołowianka 4:0
Sokołowianka – Granit Wisłok Wiśniowa 3:0
Błękitni Ropczyce – Sokołowianka 1:3
Sokołowianka – Unia II Nowa Sarzyna 3:4
Gryf Mielec – Sokołowianka 2:1
Sokołowianka – Zryw Dzikowiec 1:1
Piast Nowa Wieś – Sokołowianka 5:1
Sokołowianka – Zimowit Zalesie 1:4

Puchar Polski (1981/1982)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 1982/1983

Klasa Wojewódzka Rzeszów

Runda jesienna
Błękitni Ropczyce – Sokołowianka 1:2
Sokołowianka – Korona Załęże 0:2
Granit-Wisłok Wiśniowa – Sokołowianka 2:0
Sokołowianka – Piast Nowa Wieś 2:1
Zimowit Zalesie – Sokołowianka 0:0
Pogoń Leżajsk – Sokołowianka 2:1
Sokołowianka – LZS Budy Łańcuckie 1:2
Atos Strzyżów – Sokołowianka 2:1
Sokołowianka – Zryw Dzikowiec 2:0
Zelmer II Rzeszów – Sokołowianka 0:0
Sokołowianka – Gryf Mielec 2:0
Strug Tyczyn – Sokołowianka 0:0
Sokołowianka – LZS Malinie 2:0

Runda wiosenna
Sokołowianka – Błękitni Ropczyce 4:0
Korona Załęże – Sokołowianka 0:0
Sokołowianka – Granit Wisłok Wiśniowa 0:0
Piast Nowa Wieś – Sokołowianka 2:2
Sokołowianka – Zimowit Zalesie 1:3
LZS Malinie – Sokołowianka 5:0
Sokołowianka – Pogoń Leżajsk 1:1
Budy Łańcuckie – Sokołowianka 1:0
Sokołowianka – Atos Strzyżów 1:1
Zryw Dzikowiec – Sokołowianka 1:7
Sokołowianka – Zelmer II Rzeszów 1:1
Gryf Mielec – Sokołowianka 0:1
Sokołowianka – Strug Tyczyn 0:0

Puchar Polski (1982/1983)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 1983/1984

Klasa Wojewódzka Rzeszów

Runda jesienna
LZS Krasne – Sokołowianka 2:4
Sokołowianka – LZS Czermin 4:2
Unia II Nowa Sarzyna – Sokołowianka 3:0
Błękitni Ropczyce – Sokołowianka 2:0
LZS Zaczernie – Sokołowianka 0:0
Sokołowianka – Zelmer II Rzeszów 0:2
Atos Strzyżów – Sokołowianka 2:3
Sokołowianka – LZS Malinie 5:1
Pogoń Leżajsk – Sokołowianka 2:3
Sokołowianka – Piast Nowa Wieś 1:1
Korona Załęże – Sokołowianka 3:0
Zimowit Zalesie – Sokołowianka 2:1
Sokołowianka – AZS AR Rzeszów 2:4

Runda wiosenna
Sokołowianka – LZS Krasne 5:3
LZS Czermin – Sokołowianka 1:4
Sokołowianka – LZS Zaczernie 2:1
Unia II Nowa Sarzyna – Sokołowianka 2:3
Sokołowianka – Błękitni Ropczyce 0:1
Zelmer II Rzeszów – Sokołowianka 0:0
Sokołowianka – Atos Strzyżów 1:1
LZS Malinie – Sokołowianka 3:2
Sokołowianka – Pogoń Leżajsk 3:1
Piast Nowa Wieś – Sokołowianka 1:1
Sokołowianka – Korona Załęże 0:2
Sokołowianka – Zimowit Zalesie 1:0
AZS AR Rzech Rzeszów – Sokołowianka 1:1

Puchar Polski (1983/1984)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 1984/1985

Klasa Wojewódzka Rzeszów

Runda jesienna
Las Bratkowice – Sokołowianka 0:0
Sokołowianka – Start Wola Mielecka 6:0
Zelmer II Rzeszów – Sokołowianka 0:0
Sokołowianka – Strug Tyczyn 3:0
Crasnovia Krasne – Sokołowianka 1:1
Sokołowianka – Pogoń Leżajsk 2:1
Sokołowianka – Włókniarz Rakszawa 0:0
Sokołowianka – LZS Zaczernie 3:0
Zimowit Zalesie – Sokołowianka 0:1
Sokołowianka – Granit-Wisłok Wiśniowa 2:0
Korona Załęże – Sokołowianka 1:0
Sokołowianka – Unia II Nowa Sarzyna 0:0
Piast Nowa Wieś – Sokołowianka 1:0

Runda wiosenna
Sokołowianka – Las Bratkowice 7:0
Start Wola Mielecka – Sokołowianka 0:3
Sokołowianka – Zelmer II Rzeszów 1:1
Strug Tyczyn – Sokołowianka 1:3
Sokołowianka – Crasnovia Krasne 2:0
Pogoń Leżajsk – Sokołowianka 1:3
Sokołowianka – Piast Nowa Wieś 1:3
Włókniarz Rakszawa – Sokołowianka 0:2
LZS Zaczernie – Sokołowianka 0:3
Sokołowianka – Zimowit Zalesie 2:1
Igloopol Wiśniowa – Sokołowianka 2:4
Sokołowianka – Korona Załęże 1:1
Unia II Nowa Sarzyna – Sokołowianka 0:2

Puchar Polski (1984/1985)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 1985/1986

Klasa Międzywojewódzka (Rzeszów)

Runda jesienna
Sokołowianka – Stal Łańcut 3:0
Sokołowianka – Orzeł Rudnik 0:2
Zelmer II Rzeszów – Sokołowianka 3:2
Unia Nowa Sarzyna – Sokołowianka 2:0
Sokołowianka – Stal Gorzyce 0:2
San Olszowiec – Sokołowianka 2:0
Sokołowianka – Stal II Mielec 1:1
Resovia II Rzeszów – Sokołowianka 2:2
Stal II Rzeszów – Sokołowianka 0:4
Sokołowianka – Lechia Sędziszów 0:2
Siarka II Tarnobrzeg – Sokołowianka 4:1
Sokołowianka – Pogoń Staszów 2:4
AZS AR Rzeszów – Sokołowianka 1:9

Runda wiosenna
Stal Łańcut – Sokołowianka 0:1
Sokołowianka – Unia Nowa Sarzyna 0:2
Orzeł Rudnik – Sokołowianka 3:1
Sokołowianka – Zelmer II Rzeszów 2:2
Stal Gorzyce – Sokołowianka 2:2
Sokołowianka – San Olszowiec 1:1
Stal II Mielec – Sokołowianka 0:1
Sokołowianka – Resovia II 3:1
Sokołowianka – Stal II Rzeszów 3:1
Lechia Sędziszów – Sokołowianka 1:0
Sokołowianka – Siarka II Tarnobrzeg 1:3
Pogoń Staszów – Sokołowianka 2:2
Sokołowianka – AZS AR Rzeszów 1:1

Puchar Polski (1985/1986)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 1986/1987

Klasa Międzywojewódzka (Rzeszów)

Runda jesienna
Pogoń Staszów – Sokołowianka 0:2
Sokołowianka – Strug Tyczyn 1:0 (lider)
Zelmer II Rzeszów – Sokołowianka 2:1
Resovia II – Sokołowianka 5:0
Sokołowianka – Stal Gorzyce 1:1
Lechia Sędziszów – Sokołowianka 0:0
Sokołowianka – San Olszowiec 3:2
Orzeł Rudnik – Sokołowianka 0:1
Sokołowianka – Stal II Stalowa Wola 1:0
Wisła Sandomierz – Sokołowianka 5:0
Sokołowianka – Stal II Rzeszów 2:1
Siarka II Tarnobrzeg – Sokołowianka 2:1
Sokołowianka – Stal II Mielec 0:2

Runda wiosenna
Sokołowianka – Pogoń Staszów 2:1
Strug Tyczyn – Sokołowianka 1:1
Sokołowianka – Zelmer II Rzeszów 1:2
Resovia II – Sokołowianka 1:1
Stal Gorzyce – Sokołowianka 2:0
Sokołowianka – Lechia Sędziszów 1:1
San Olszowiec – Sokołowianka 0:2
Sokołowianka – Orzeł Rudnik 1:3
Stal II Stalowa Wola – Sokołowianka 0:0
Sokołowianka – Wisła Sandomierz 2:0
Stal II Rzeszów – Sokołowianka 3:2
Sokołowianka – Siarka II Tarnobrzeg 1:0
Stal II Mielec – Sokołowianka 7:0

Puchar Polski (1986/1987)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 1987/1988

Klasa Międzywojewódzka (Rzeszów)

Runda jesienna
Resovia II Rzeszów – Sokołowianka 4:1
Sokołowianka – Zimowit Zalesie 1:0
Orzeł Rudnik – Sokołowianka 2:1
Sokołowianka – Crasnovia Krasne 3:0
Sokołowianka – Stal II Stalowa Wola 1:4
Stal Gorzyce – Sokołowianka 2:2
Sokołowianka – Stal II Rzeszów 2:2
Lechia Sędziszów – Sokołowianka 1:4
Sokołowianka – Wisła Sandomierz 0:1
Metalowiec Janów Lubelski – Sokołowianka 0:5
Sokołowianka – Strug Tyczyn 2:1
Czarni Połaniec – Sokołowianka 4:0
Sokołowianka – Zelmer II Rzeszów 0:0

Runda wiosenna
Sokołowianka – Resovia II Rzeszów 0:2
Zimowit Zalesie – Sokołowianka 0:0
Sokołowianka – Orzeł Rudnik 3:1
Crasnovia Krasne – Sokołowianka 2:0
Stal II Stalowa Wola – Sokołowianka 0:0
Sokołowianka – Stal Gorzyce 0:0
Stal II Rzeszów – Sokołowianka 5:1
Sokołowianka – Lechia Sędziszów 0:4
Wisła Sanomierz – Sokołowianka 3:1
Sokołowianka – Metalowiec Janów Lubelski 2:3
Strug Tyczyn – Sokołowianka 3:0 wo.
Sokołowianka – Czarni Połaniec 2:2
Zelmer II Rzeszów – Sokołowianka 6:0

Puchar Polski (1987/1988)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 1988/1989

Klasa Wojewódzka (Rzeszów)

Nie mamy informacji o wynikach z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Puchar Polski (1988/1989)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 1989/1990

Klasa A Łańcut

Nie mamy informacji o wynikach z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Puchar Polski (1989/1990)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 1990/1991

Klasa A Łańcut

Runda jesienna
Azalia Brzóza Królewska – Sokołowianka
Sokołowianka – Raniżovia Raniżów
Zryw Dzikowiec – Sokołowianka
San Wierzawice – Sokołowianka
Sokołowianka – Azalia Wola Zarczycka
Plantator Brzyska Wola – Sokołowianka
Sokołowianka – Leszczynka Wólka Grodziska
Sokołowianka – Sokół Kamień
LZS Tarnogóra – Sokołowianka
Sokołowianka – Górnovia
Włókniarz Rakszawa – Sokołowianka

Runda wiosenna
Sokołowianka – Azalia Brzóza Królewska 5:1
Raniżovia Raniżów – Sokołowianka 2:6
Sokołowianka – Zryw Dzikowiec 7:0
Sokołowianka – San Wierzawice 6:1
Azalia Wola Zarczycka – Sokołowianka 1:5
Sokołowianka – Plantator Brzyska Wola 5:2
Leszczynka Wólka Grodziska – Sokołowianka 1:1
Sokół Kamień – Sokołowianka 0:2
Sokołowianka – LZS Tarnogóra 8:2
Górnovia Górno – Sokołowianka 3:5
Sokołowianka – Włókniarz Rakszawa 4:0

Puchar Polski (1990/1991)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 1991/1992

Klasa Okręgowa Rzeszów

Runda jesienna
Sokołowianka- Wisłok Strzyżów 7:0
Zimowit Zalesie – Sokołowianka 0:11
Sokołowianka – Mors Jasionka 3:0
Błękitni Ropczyce – Sokołowianka 1:1
Sokołowianka – Strug Tyczyn 6:0
Korona Załęże – Sokołowianka 3:2
Sokołowianka – Start Wola Mielecka 8:1
Plon Klęczany – Sokołowianka 1:1
Sokołowianka – Iskra Zgłobień 1:0
Włókniarz Rakszawa – Sokołowianka 1:1
Jawor Krzemienica – Sokołowianka 2:1
Sokołowianka – Madras Goleszów 1:0
Piast Nowa Wieś – Sokołowianka 2:2
Sokołowianka – Gryf Mielec 0:0
Ceramik Przybyszówka – Sokołowianka 1:0

Runda wiosenna
Wisłok Strzyżów – Sokołowianka 0:0
Sokołowianka – Zimowit Zalesie 2:1
Mors Jasionka – Sokołowianka 2:2
Sokołowianka – Błękitni Ropczyce 0:1
Strug Tyczyn – Sokołowianka 1:1
Sokołowianka – Korona Załęże 5:0
Start Wola Mielecka – Sokołowianka 1:2
Sokołowianka – Plon Klęczany 3:1
Iskra Zgłobień – Sokołowianka 6:3
Sokołowianka – Włókniarz Rakszawa 1:1
Sokołowianka – Jawor Krzemienica 1:1
Madras Goleszów – Sokołowianka 2:3
Sokołowianka – Piast Nowa Wieś 1:2
Gryf Mielec – Sokołowianka 7:1
Sokołowianka – Ceramik Przybyszówka 1:0

Puchar Polski (1991/1992)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 1992/1993

Klasa Okręgowa Rzeszów

Runda jesienna
Sokołowianka Iskra Zgłobień 9:2
Strug Tyczyn – Sokołowianka 3:1
Ceramik Przybyszówka – Sokołowianka 4:0
Sokołowianka – Gryf Mielec 2:0
Mors Jasionka – Sokołowianka 0:0
Sokołowianka – Sokół Malinie 6:1
LZS Budy Łańcuckie – Sokołowianka 2:2
Sokołowianka – LZS Strażów 0:0
Błażowianka – Sokołowianka 2:3
Sokołowianka – Włókniarz Rakszawa 3:2
Wisłok Strzyżów – Sokołowianka 1:3
Sokołowianka – Piast Nowa Wieś 1:1
Madras Goleszów – Sokołowianka 2:4
Sokołowianka – Lechia Sędziszów 1:4
Jawor Krzemienica – Sokołowianka 1:0

Runda  wiosenna
Iskra Zgłobień – Sokołowianka 5:2
Sokołowianka – Strug Tyczyn 2:4
Sokołowianka – Ceramik Przybyszówka 0:2
Gryf Mielec – Sokołowianka 4:3
Sokołowianka – Mors Jasionka 6:0
Sokół Malinie – Sokołowianka 2:3
Sokołowianka – LZS Budy Łańcuckie 2:2
Rzemieślnik Strażów – Sokołowianka 1:1
Sokołowianka – Błażowianka 1:2
Włókniarz Rakszawa – Sokołowianka 1:0
Sokołowianka – Wisłok Strzyżów 4:0
Piast Nowa Wieś – Sokołowianka 1:0
Sokołowianka – Madras Goleszów 3:0 wo.
Lechia Sędziszów – Sokołowianka 3:5
Sokołowianka – Jawor Krzemienica 7:0

Puchar Polski (1992/1993)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 1993/1994

Klasa Okręgowa Rzeszów

Runda jesienna
Korona Załęże – Sokołowianka 3:3
Sokołowianka – Strażak Lubzina 5:0
Grodziszczanka – Sokołowianka 5:2
Sokołowianka – Wisłoka Borowa 4:1
Jawor Krzemienica – Sokołowianka 2:5
Sokołowianka – Wisłok Strzyżów 2:0
Strug Tyczyn – Sokołowianka 2:1
Sokołowianka – LZS Budy Łańcuckie 5:0
Lechia Sędziszów – Sokołowianka 1:1
Sokołowianka – Włókniarz Rakszawa 2:3
Gryf Mielec – Sokolowianka 2:1
Sokołowianka – Resovia II 0:5
Sokołowianka – Iskra Zgłobień 1:0
Sokołowianka – Ceramik Przybyszówka 2:1

Runda wiosenna
Sokołowianka – Korona Załęże 0:0
Sokołowianka – Grodziszczanka 0:0
Wisłoka Borowa – Sokołowianka 4:1
Sokołowianka – Jawor Krzemienica 2:2
Wisłok Strzyżów – Sokołowianka 4:2
Sokołowianka – Strug Tyczyn 4:2
LZS Budy Łańcuckie – Sokołowianka 2:0
Sokołowianka – Lechia Sędziszów 1:0
Włókniarz Rakszawa – Sokołowianka 1:2
Sokołowianka – Gryf Mielec 2:1
Resovia II – Sokołowianka 2:2
Iskra Zgłobień – Sokołowianka 7:4
Sokołowianka – Stal II Rzeszów 3:0
Iskra Zgłobień – Sokołowianka 1:2
Ceramik Przybyszówka – Sokolowianka 3:0 wo.

Puchar Polski (1993/1994)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 1994/1995

Klasa Okręgowa Rzeszów

Runda jesienna
Resovia II – Sokołowianka 4:1 (3:1)
Sokołowianka – LZS Niwiska 3:1 (1:1)
Sawa Sonina – Sokołowianka 1:7 (1:3)
Sokołowianka – Błażowianka 3:2 (2:2)
LZS Budy Łańcuckie – Sokołowianka 0:0
Sokołowianka – Kolbuszowianka II 1:0 (1:0)
Piast Nowa Wieś – Sokołowianka 2:1 (0:0)
Sokołowianka – Ceramik Przybyszówka 3:2 (1:1)
Grodziszczanka – Sokołowianka 3:3 (2:2)
Sokołowianka – Włókniarz Rakszawa 3:1 (2:0)
Korona Załęże – Sokołowianka 2:2 (1:2)
Sokołowianka – Wisłoka Borowa 1:0 (0:0)
Stal II Rzeszów – Sokołowianka 0:3 (0:1)
Sokołowianka – Gryf Mielec 2:1 (1:1)
Jawor Krzemienica – Sokołowianka 0:2 (0:1)

Runda wiosenna
Sokołowianka – Resovia II 2:0 (1:0)
LZS Niwiska – Sokołowianka 3:4 (0:3)
Sokołowianka – Sawa Sonina 5:0 (3:0)
Błażowianka – Sokołowianka 0:1 (0:0)
Sokołowianka – LZS Budy Łańcuckie 2:1 (1:1)
Kolbuszowianka II – Sokołowianka 0:7 (0:3)
Sokołowianka – Piast Nowa Wieś 3:2 (0:0)
Ceramik Przybyszówka – Sokołowianka 0:2 (0:1)
Sokołowianka – Grodziszczanka 4:0 (0:0)
Włókniarz Rakszawa – Sokołowianka 0:2 (0:2)
Sokołowianka – Korona Załęże 4:0 (3:0)
Wisłoka Borowa – Sokołowianka 0:3 (0:0)
Sokołowianka – Stal II Rzeszów 1:0 (0:0)
Gryf Mielec – Sokołowianka 0:4 (0:1)
Sokołowianka – Jawor Krzemienica 9:1 (2:0)

Puchar Polski (1994/1995)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 1995/1996

Klasa R

Runda jesienna
Sokołowianka – JKS Jarosław 0:4 (0:0)
Lechia Sędziszów – Sokołowianka 1:0
Sokołowianka – Stal Łańcut 2:0
Stal II Mielec – Sokołowianka 1:0
Sokołowianka – Unia Nowa Sarzyna 0:2 (0:1)
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Sokołowianka 1:0
Sokołowianka – Brzozovia Brzozów 1:1
Pogoń Lubaczów – Sokołowianka 1:2
Sokołowianka – Czarni Pawłosiów 1:0
Czarni Jasło – Sokołowianka 5:1
Zelmer Rzeszów – Sokołowianka 1:0
Sokołowianka – Crasnovia Krasne 1:1
Dynovia Dynów – Sokołowianka 3:1
Sokołowianka – Nafta Jedlicze 4:1
Nafta Jasło – Sokołowianka 2:2

Runda wiosenna
Stal Łańcut – Sokołowianka 5:2
Sokołowianka – Stal II Mielec 0:1
Unia Nowa Sarzyna – Sokołowianka 1:0 (0:0)
Sokołowianka – Bieszczady Ustrzyki Dolne 3:0
JKS Jarosław – Sokołowianka 2:0 (0:0)
Brzozovia – Sokołowianka 0:0
Sokołowianka – Pogoń Lubaczów 2:0
Czarni Pawłosiów – Sokołowianka 0:1
Sokołowianka – Czarni Jasło 2:2 (1:1)
Sokołowianka – Lechia Sędziszów 4:0
Sokołowianka – Zelmer Rzeszów 3:1 (2:1)
Crasnovia – Sokołowianka 1:1
Sokołowianka – Dynovia Dynów 0:0
Nafta Jedlicze – Sokołowianka 3:0
Sokołowianka – Nafta Jasło 2:0

[/citem]

Puchar Polski (1995/1996)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 1996/1997

Klasa R Rzeszów-Krosno-Przemyśl

Runda jesienna
Czarni Pawłosiów – Sokołowianka 3:1 (1:1)
Sokołowianka – Orzeł Bażanówka 2:1 (0:1)
Dynovia Dynów – Sokołowianka 1:0 (0:0)
Sokołowianka – Nafta Jedlicze 3:1 (0:0)
Sokołowianka – Błękitni Ropczyce 1:1 (1:0)
Sokołowianka – Czarni Jasło 0:0
Orzeł Przeworsk – Sokołowianka 2:1 (1:1)
Sokołowianka – JKS Jarosław 1:5 (0:1)
Brzozovia Brzozów – Sokołowianka 3:1 (2:0)
Sokołowianka – Crasnovia Otto Krasne 3:0 (0:0)
Karpaty Krosno – Sokołowianka 5:0 (3:0)
Sokołowianka – Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:1 (0:1)
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Sokołowianka R
Sokołowianka – Stal Łańcut R

Runda wiosenna
Sokołowianka – Czarni Pawłosiów 8:1
Orzeł Bażanówka – Sokołowianka 3:2 (2:2)
Sokołowianka – Dynovia Dynów 1:1 (0:1)
Orzeł Przeworsk – Sokołowianka
Nafta Jedlicze – Sokołowianka 1:1  (1:0)
Sokołowianka – Rafineria/Czarni Jasło 5:4 (4:3)
Błękitni Ropczyce – Sokołowianka 1:2 (0:2)
Sokołowianka – Orzeł Przeworsk 2:1 (1:0)
JKS Jarosław – Sokołowianka 4:0 (3:0)
Sokołowianka – Kolbuszowianka 1:5 (0:1)
Crasnovia Krasne – Sokołowianka 1:1 (0:0)
Sokołowianka – Brzozovia Brzozów 2:1 (0:1)
Sokołowianka – Karpaty Krosno 2:0 (2:0)
Nafta Jasło – Sokołowianka 1:2 (1:0)
Sokołowianka – Stal Łańcut 2:1  (1:1)
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Sokołowianka 1:1  (0:0)

Puchar Polski (1996/1997)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 1997/1998

IV liga Rzeszów-Krosno-Przemyśl

Runda jesienna
Sokołowianka – Czarni Jasło 1:1
Sokołowianka – Sanovia Lesko 6:1
Sokołowianka – Karpaty Krosno 0:2
Resovia Rzeszów – Sokołowianka 3:0
Strug-Rossa Herman Tyczyn – Sokołowianka 1:2
Dynovia Dynów – Sokołowianka 3:0
Sokołowianka – Stal Łańcut 3:0
Sokołowianka – Nafta Jasło 2:1
Sokołowianka – MKS Radymno 2:0
Orzeł Przeworsk – Sokołowianka 2:1
Orzeł Bażanówka – Sokołowianka 2:1
Sokołowianka – Brzozovia Brzozów 1:2
Sokołowianka – Nafta Jedlicze 0:2
Błękitni Ropczyce – Sokołowianka 3:0
Sokołowianka – Unia Nowa Sarzyna 0:3

Runda wiosenna
Czarni Jasło – TG Sokół 0:1 (0:0)
Sanovia Lesko – TG Sokół 3:4 (2:2)
Karpaty Krosno – TG Sokół 0:0
TG Sokół – Resovia Rzeszów 0:0
TG Sokół – Strug-Rossa Herman Tyczyn 0:2 (0:1)
TG Sokól – Dynovia Dynów 4:2 (1:2)
MKS Radymno – TG Sokół 2:3 (0:1)
Stal Łańcut – TG Sokół 2:5 (1:0)
TG Sokół – Orzeł Przeworsk 3:0 (1:0)
TG Sokół – Orzeł Bażanówka 6:1 (3:0)
Brzozovia Brzozów – TG Sokół 3:3 (1:2)
Nafta Jedlicze – Sokołowianka
TG Sokół – Błękitni Ropczyce 0:2 (0:1)
Unia Nowa Sarzyna – TG Sokół 1:0 (1:0)
Nafta Jasło – Sokołowianka

Puchar Polski (1997/1998)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 1998/1999

IV liga Rzeszów-Krosno-Przemyśl

Runda jesienna
Czarni Pawłosiów – TG Sokół 1:3 (0:2)
TG Sokół – Resovia Rzeszów 1:0 (1:0)
Strug Rossa Herman Tyczyn – TG Sokół 3:1 (1:0)
TG Sokół – Nafta Jasło 4:0 (0:0)
Dynovia – TG Sokół 1:1 (1:0)
TG Sokół – Orzeł Przeworsk 1:0 (1:0)
TG Sokół – Budowlani Radymno 3:0 (1:0)
Kolbuszowianka – TG Sokół 1:2 (0:1)
TG Sokół – JKS Jarosław 2:0 (1:0)
Stal Rzeszów – TG Sokół 0:0
TG Sokół – Kamax Kańczuga 1:0 (0:0)
Izolator Boguchwała – TG Sokół 2:2 (0:1)
TG Sokół – Czarni Jasło 2:0 (0:0)
Bieszczady Ustrzyki Dolne – TG Sokół 1:3 (0:1)
TG Sokół – Unia Nowa Sarzyna 1:1 (0:0)
Piast Nowa Wieś – TG Sokół 1:0 (0:0)
TG Sokół – Błękitni Ropczyce 0:0

Runda wiosenna
TG Sokół – Czarni Pawłosiów 1:0 (0:0)
Resovia Rzeszów – TG Sokół 2:2 (1:1)
TG Sokół – Strug Rossa Herman Tyczyn 1:0 (1:0)
Rafineria Jasło -TG Sokół 1:0 (1:0)
TG Sokół – Dynovia 2:0 (0:0)
Orzeł Przeworsk – TG Sokół 1:0 (0:0)
MKS Radymno – TG Sokół 0:2 (0:1)
TG Sokół – Kolbuszowianka 0:6 (0:1)
JKS Jarosław – TG Sokół 2:0 (0:0)
TG Sokół – Stal Rzeszów 0:2 (0:2)
Kamax Kańczuga – TG Sokół 2:0 (0:0)
TG Sokół – Izolator Boguchwała 0:3 (0:2)
Czarni Jasło – TG Sokół 2:1 (1:1)
TG Sokół – Bieszczady Ustrzyki Dolne 2:1 (1:0)
Unia Nowa Sarzyna – TG Sokół 4:0 (3:0)
TG Sokół – Piast Nowa Wieś 1:3 (1:0)
Błękitni Ropczyce – TG Sokół 4:0 (3:0)

Puchar Polski (1998/1999)

4. runda (1/16 finału Okręgu)
Plantator Nienadówka – TG Sokół 1:4

5. runda (1/8 finału Okręgu)
Górnovia Smak-Eko Górno – TG Sokół 0:2 (0:0)

6. runda (1/4 finału Okręgu)
Kolbuszowianka – TG Sokół 3:1 (0:0)

Sezon 1999/2000

IV liga Rzeszów-Krosno-Przemyśl

Runda jesienna
TG Sokół – Dynovia Dynów 3:2 (1:1)
Rzemieślnik Pilzno – TG Sokół 0:0
TG Sokół – Rafineria Jasło 1:1 (0:0)
JKS Jarosław – TG Sokół 5:1 (2:0)
TG Sokół – Orzeł Przeworsk 2:0 (1:0)
Stal Mielec – TG Sokół 2:1 (1:1)
TG Sokół – Brzozovia MOSiR 1:2 (0:2)
Syrenka-Czarni Roźwienica/Pawłosiów – TG Sokół 0:2 (0:1)
TG Sokół – Strug Tyczyn 2:1 (1:1)
Błękitni Ropczyce – TG Sokół 3:1 (0:0)
TG Sokół – Karpaty Krosno 1:1 (0:1)
Czuwaj Przemyśl – TG Sokół 1:0 (1:0)
TG Sokół – Kamax Kańczuga 0:1 (0:0)
Izolator Boguchwała – TG Sokół 4:3 (2:2)
TG Sokół – Kolbuszowianka 0:4 (01)
Piast Nowa Wieś – TG Sokół 3:1 (0:1)
TG Sokół – Unia Nowa Sarzyna 2:0 (1:0)
Resovia Rzeszów – TG Sokół 2:0 (0:0)

Runda wiosenna 1999/2000
Dynovia Dynów – TG Sokół 1:1 (0:0)
TG Sokół – Rzemieślnik Pilzno 1:0 (1:0)
TG Sokół – JKS Jarosław 2:1 (1:0)
Orzeł Przeworsk – TG Sokół 3:0 (2:0)
TG Sokół – Stal Mielec 2:0 (1:0)
Brzozovia Brzozów – TG Sokół 1:0 (0:0)
TG Sokół – Syrenka Roźwienica 3:0 (1:0)
Strug Herman Tyczyn – TG Sokół 5:3 (2:1)
TG Sokół – Błękitni Ropczyce 1:1 (0:1)
Rafineria Jasło – TG Sokół 0:0
Karpaty Krosno – TG Sokół 1:1 (0:0)
TG Sokół – Czuwaj Przemyśl 8:1 (2:1)
Kamax Kańczuga – TG Sokół 1:2 (1:1)
TG Sokół – Izolator Boguchwała 2:1 (1:0)
Kolbuszowianka – TG Sokół 0:0
TG Sokół – Piast Nowa Wieś 3:1 (1:0)
Unia Nowa Sarzyna – TG Sokół 2:2 (1:2)
TG Sokół – Resovia Rzeszów 1:1 (1:1)

Puchar Polski (1999/2000)

4. runda (1/16 finału Okręgu)
Team Przecław – TG Sokół 0:0 (0:0) k. 4:5

5. runda (1/8 finału Okręgu)
Palkovia Palikówka – TG Sokół 0:3 (0:1)

6. runda (1/4 finału Okręgu)
Rzemieślnik Pilzno – TG Sokół 4:0 (2:0)

Sezon 2000/2001

IV liga Rzeszów-Krosno-Przemyśl

Runda jesienna
Stal Mielec – TG Sokół 2:0 (0:0)
TG Sokół – Izolator Boguchwała 1:2 (1:1)
Kamax Kańczuga – TG Sokół 1:0 (0:0)
TG Sokół – Błękitni Ropczyce 1:0 (1:0)
Czarni Jasło – TG Sokół 4:1 (0:1)
TG Sokół – MKS Radymno 1:0 (0:0)
Orzeł Rudnik – TG Sokół 1:1 (1:0)
TG Sokół – Dynovia Dynów 3:1 (1:0)
Pogoń Leżajsk – TG Sokół 1:0 (0:0)
TG Sokół – Kolbuszowianka 0:2 (0:0)
Herman Strug Tyczyn – TG Sokół 3:3 (2:2)
TG Sokół – JKS Jarosław 1:2 (1:1)
Rzemieślnik Pilzno – TG Sokół 2:1 (1:1)
TG Sokół – Rafineria Jasło 0:2 (0:0)
Babiś-Syrenka Roźwienica – TG Sokół 3:0 (1:0)
TG Sokół – Wisan Skopanie 0:1 (0:1)
Górnovia Smak-Eko Górno – TG Sokół 5:0 (1:0)
TG Sokół – Unia Nowa Sarzyna 0:6 (0:3)

Puchar Polski (2000/2001)

3. runda (1/32 finału Okręgu)
KS Stobierna – TG Sokół 4:3 (2:1)

Sezon 2001/2002

Klasa A Łańcut

Runda jesienna
LZS Budy Łańcuckie – Crunchips TG Sokół 3:2 (0:2)
Crunchips TG Sokół – Jutrzenka Dębno
Jawor Krzemienica – Crunchips TG Sokół
Crunchips TG Sokół – Korona Załęże
Plantator Nienadówka – Crunchips TG Sokół 1:2
Crunchips TG Sokół – Dąb Kosina
Start Brzóza Stad. – Crunchips TG Sokół
Crunchips TG Sokół – Astra Medynia Głogowska 3:1
Błękit Żołynia – Crunchips TG Sokół 2:0
Crunchips TG Sokół – Palkovia Palikówka
Leśna Wólka Podleśna – Crunchips TG Sokół 3:0
KS Stobierna – Crunchips TG Sokół 2:1
Crunchips TG Sokół – Sawa Sonina 2:0

Runda wiosenna
Crunchips TG Sokół – Rolbud Budy Łańcuckie 0:1 (0:0)
Jutrzenka Dębno – Crunchips TG Sokół 1:0 (0:0)
Crunchips TG Sokół – Jawor Krzemienica 0:1 (0:1)
Korona Załęże – Crunchips TG Sokół 1:2 (0:1)
Crunchips TG Sokół – Plantator Nienadówka 3:2 (1:1)
Dąb Kosina – Crunchips TG Sokół 2:1
Crunchips TG Sokół – Start Brzóza Stad. 2:0 (1:0)
Astra Medynia Głogowska – Crunchips TG Sokół 4:1 (0:0)
Crunchips TG Sokół – Błękit Żołynia 8:0 (4:0)
Palkovia Palikówka – Crunchips TG Sokół 1:3 (1:1)
Crunchips TG Sokół – Leśna Wólka Podleśna 2:1 (1:0)
Crunchips TG Sokół – KS Stobierna 3:2 (2:1)
Sawa Sonina – Crunchips TG Sokół 5:2 (2:0)

Puchar Polski (2001/2002)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 2002/2003

Klasa A Łańcut

Runda jesienna
Crunchips TG Sokół – Palkovia Palikówka
Włókniarz Rakszawa – TG Sokół 0:1 (0:1)
Crunchips TG Sokół – Dąb Kosina
Crunchips TG Sokół – Sawa Sonina 12:1 (4:0)
Start Brzóza Stadnicka – Crunchips TG Sokół 0:1 (0:0)
Crunchips TG Sokół – KS Stobierna 3:0 (1:0)
Korona Załęże – Crunchips TG Sokół 2:7 (1:4)
Crunchips TG Sokół – Błękit Żołynia 3:2
Rolbud Budy Łańcuckie – Crunchips TG Sokół 1:3 (0:3)
Tatyna Dylągówka – Crunchips TG Sokół 3:2 (0:2)
Crunchips TG Sokół – Stal Łańcut 2:0 (1:0)
Czarni Kraczkowa – Crunchips TG Sokół 1:1 (0:0)
Astra Medynia Głogowska – Crunchips TG Sokół 2:2 (1:1)

Runda wiosenna
Palkovia Palikówka – Crunchips TG Sokół 0:2 (0:1)
Crunchips TG Sokół – Włókniarz Rakszawa 2:1 (2:1)
Dąb Kosina – Crunchips TG Sokół 1:6 (0:2)
Sawa Sonina – Crunchips TG Sokół 0:4 (0:3)
Crunchips TG Sokół – Korona Załęże 5:1 (3:1)
Crunchips TG Sokół – Start Brzóza Stadnicka 5:0 (4:0)
Marabunda Stobierna – Crunchips TG Sokół 1:4 (1:2)
Błękit Żołynia – Crunchips TG Sokół 1:1 (0:0)
Crunchips TG Sokół – Rolbud Budy Łańcuckie 3:1 (2:0)
Crunchips TG Sokół – Tatyna Dylągówka 5:0 (3:0)
Stal Łańcut – Crunchips TG Sokół 3:3 (3:1)
Crunchips TG Sokół – Czarni Kraczkowa 3:2 (1:2)
Crunchips TG Sokół – Astra Medynia Głogowska 7:0 (2:0)

Puchar Polski (2002/2003)

Nie mamy informacji o wynikach Pucharu Polski z tego sezonu. Pomóż nam uzupełnić bazę wyników!

Sezon 2003/2004

Liga Okręgowa Rzeszów-Dębica

Runda jesienna
TG Sokół – Głogovia Głogów 1:1 (1:0)
Crasnovia Krasne – TG Sokół 1:0 (1:0)
TG Sokół – Dynovia Dynów 5:0 (1:0)
Grodziszczanka – TG Sokół 2:2 (1:0)
TG Sokół – Czarnovia Czarna 2:0 (2:0)
LKS Hermanowa – TG Sokół 1:1 (0:1)
TG Sokół – Lechia Sędziszów 1:1 (0:1)
Izolator Boguchwała – TG Sokół 1:1 (1:1)
TG Sokół – KS Zaczernie 2:0 (0:0)
Jawor Krzemienica – TG Sokół 1:2 (0:0)
TG Sokół – Strzelec Frysztak 0:0
Team Przecław – TG Sokół 0:5 (0:3)
TG Sokół – Kolejarz/Igloopol Dębica 2:1 (2:0)
Piast Nowa Wieś – TG Sokół 2:3 (0:2)
Radomyślanka – TG Sokół 1:3 (0:3)

Runda wiosenna
TG Sokół – Crasnovia Krasne 2:2 (1:0)
TG Sokół – Grodziszczanka 5:1 (2:1)
Czarnovia Czarna – TG Sokół 0:1 (0:0)
Głogovia Głogów – TG Sokół 3:1 (3:0)
TG Sokół – LKS Hermanowa 1:2 (0:1)
Lechia Sędziszów – TG Sokół 4:4  (1:2)
TG Sokół – Izolator Boguchwała 0:3 (0:1)
Dynovia Dynów – TG Sokół 2:2 (1:2)
KS Zaczernie – TG Sokół 0:3 (0:0)
TG Sokół – Jawor Krzemienica 2:0 (1:0)
Strzelec Frysztak – TG Sokół 1:1 (0:0)
TG Sokół – Team Przecław 2:3 (1:1)
Kolejarz/Igloopol Dębica – TG Sokół 2:2 (1:0)
TG Sokół – Piast Nowa Wieś 3:3 (2:0)
Radomyślanka – TG Sokół 2:5 (0:3)

Puchar Polski (2003/2004)

3. runda (1/32 finału)
Piast Nowa Wieś – TG Sokół 3:0 wo.

Sezon 2004/2005

Klasa Okręgowa Rzeszów

Runda jesienna

Runda jesienna 2004/2005
Błażowianka – TG Sokół 3:1 (1:1)
TG Sokół – Korona Załęże 0:0
Włókniarz Rakszawa – TG Sokół 5:1 (2:0)
TG Sokół – Stal Łańcut 0:0
Crasnovia Krasne – TG Sokół 6:1 (1:1)
TG Sokół – Grodziszczanka 0:0
Herman Hermanowa – TG Sokół 1:0 (0:0)
TG Sokół – Dynovia Dynów 2:2 (1:1)
Jawor Krzemienica – TG Sokół 2:1 (0:1)
TG Sokół – EC Rzeszów 1:4 (0:3)
TG Sokół  – Głogovia Głogów 1:1 (0:1)
Piast Nowa Wieś – TG Sokół 1:1 (1:1)
TG Sokół – Górnovia Górno 0:2 (0:0)
Bratek Bratkowice – TG Sokół 1:3 (1:1)
TG Sokół – LKS Jasionka 0:3 wo.

Runda wiosenna 2004/2005
Korona Załęże – TG Sokół 1:1 (1:0)
TG Sokół – Włókniarz Rakszawa 1:3 (1:3)
Stal Łańcut – TG Sokół 3:2 (1:0)
TG Sokół – Crasnovia Krasne 2:0 (0:0)
Grodziszczanka – TG Sokół 2:2 (2:2)
TG Sokół – Herman Hermanowa 3:1 (2:1)
Dynovia Dynów – TG Sokół 1:0 (0:0)
TG Sokół – Jawor Krzemienica 2:2 (0:0)
EC Rzeszów – TG Sokół 0:0
Głogovia Głogów – TG Sokół 1:2 (1:1)
TG Sokół – Błażowianka 3:1 (0:1)
TG Sokół – Piast Nowa Wieś 3:2 (2:0)
Górnovia Górno – TG Sokół 2:4 (2:1)
TG Sokół – Bratek Bratkowice 3:0 (2:0)
LKS Jasionka – TG Sokół 3:3 (0:1)

Puchar Polski (2004/2005)

2. runda (1/64 finału)
Piast Nowa Wieś – TG Sokół 2:3

3. runda (1/32 finału)
Głogovia – TG Sokół (obie drużyny wycofały się z rozgrywek)

Sezon 2005/2006

Klasa Okręgowa Rzeszów

Runda jesienna
TG Sokół – Stal Łańcut 2:3 (1:0)
TG Sokół – Jawor Krzemienica 1:0 (0:0)
Dynovia Dynów – TG Sokół 2:3 (0:1)
TG Sokół – Herman Hermanowa 2:1 (1:1)
Crasnovia Krasne – TG Sokół 1:1 (0:0)
TG Sokół – Włókniarz Rakszawa 2:1 (0:1)
KS Stobierna – TG Sokół 3:1 (3:0)
TG Sokół – Grodziszczanka 1:0 (0:0)
Korona Rzeszów – TG Sokół 2:1 (0:0)
TG Sokół – Głogovia Głogów 0:4 (0:1)
Błażowianka – TG Sokół 1:2 (1:2)
Strumyk Malawa – TG Sokół 2:0 (0:0)
TG Sokół – Piast Nowa Wieś 1:0 (1:0)
Górnovia Górno – TG Sokół 2:1 (1:0)

Runda wiosenna
Jawor Krzemienica – TG Sokół 0:0
TG Sokół – Dynovia Dynów 2:1 (1:0)
Stal Łańcut – TG Sokół 0:1 (0:0)
Herman Hermanowa – TG Sokół 3:2 (2:1)
TG Sokół – Crasnovia Krasne 1:2 (1:1)
Włókniarz Rakszawa – TG Sokół 0:2 (0:1)
TG Sokół – KS Stobierna 1:1 (0:1)
Grodziszczanka – TG Sokół 3:1 (3:0)
TG Sokół – Korona Rzeszów 1:3 (0:2)
Głogovia Głogów – TG Sokół 4:0 (2:0)
TG Sokół – Błażowianka 1:1 (0:1)
TG Sokół – Strumyk Malawa 2:2 (1:2)
Piast Nowa Wieś – TG Sokół 6:4 (1:2)
TG Sokół – Górnovia Górno 3:0 (1:0)

Puchar Polski (2005/2006)

2. runda (1/32 finału)
Orzeł Wólka Niedźwiedzka – TG Sokół 0:3

3. runda (1/16 finału)
Kolbuszowianka II – TG Sokół 2:3

4. runda (1/8 finału)
TG Sokół – Pogoń Leżajsk 2:5 (2:2)

Sezon 2006/2007

Klasa Okręgowa Rzeszów

Runda jesienna
Jawor Krzemienica – TG Sokół 1:1
TG Sokół – Herman Hermanowa 3:0
Grodziszczanka – TG Sokół 2:0
TG Sokół – Głogovia Głogów 2:1
Wisłok Dąbrówki – TG Sokół 1:1
Włókniarz Rakszawa – TG Sokół 2:1
KS Stobierna – TG Sokół 3:3
TG Sokół – Strug Tyczyn 0:0
Strumyk Malawa – TG Sokół 5:2
TG Sokół – Korona Rzeszów 1:0
Górnovia Górno – TG Sokół 1:0
TG Sokół – Wisłok Strzyżów 1:0
TG Sokół – Błażowianka 0:1
EC Rzeszów – TG Sokół 2:0
TG Sokół – Stal Łańcut 5:1

Runda wiosenna
TG Sokół – Jawor Krzemienica 1:1
Herman Hermanowa – TG Sokół 0:4
TG Sokół – Grodziszczanka 1:2
Głogovia Głogów – TG Sokół 5:2
TG Sokół – Wisłok Dąbrówki 2:1
TG Sokół – Włókniarz Rakszawa 0:1
TG Sokół – KS Stobierna 4:1
Strug Tyczyn – TG Sokół 3:1
TG Sokół – Strumyk Malawa 1:3
Korona Rzeszów – TG Sokół 6:0
TG Sokół – Górnovia Górno 0:1
Wisłok Strzyżów – TG Sokół 2:3
Błażowianka – TG Sokół  4:2
TG Sokół – EC Rzeszów 0:1
Stal Łańcut – TG Sokół 1:0

Puchar Polski (2006/2007)

2. runda (1/64 finału)
Wisłok Dąbrówki – TG Sokół 5:0 wo. (na boisku 5:3)

Sezon 2007/2008

Klasa Okręgowa Rzeszów

Runda jesienna
Głogovia Głogów – TG Sokół 3:0
TG Sokół – KS Zaczernie 1:1
Grodziszczanka – TG Sokół 4:2
TG Sokół – Jedność Niechobrz 1:0
Jawor Krzemienica – TG Sokół 1:0
TG Sokół – Herman Hermanowa 5:0
Górnovia Górno – TG Sokół 3:0
TG Sokół – Start Brzóza Stadnicka 2:0
EC Rzeszów – TG Sokół 5:1
TG Sokół – Błażowianka 0:2
Strumyk Malawa – TG Sokół 2:0
TG Sokół – Włókniarz Rakszawa 0:0
Wisłok Dąbrówki – TG Sokół 2:1
TG Sokół – Strug Tyczyn 0:0
Crasnovia Krasne – TG Sokół 2:0

Runda wiosenna
TG Sokół – Głogovia Głogów 2:1
KS Zaczernie – TG Sokół 3:1
TG Sokół – Grodziszczanka 2:2
Jedność Niechobrz – TG Sokół 0:2
TG Sokół – Jawor Krzemienica 1:0
Herman Hermanowa – TG Sokół 2:0
TG Sokół – Górnovia Górno 0:0
Start Brzóza Stadnicka – TG Sokół 3:0
TG Sokół – EC Rzeszów 1:0
Błażowianka – TG Sokół 4:2
TG Sokół – Strumyk Malawa 1:3
Włókniarz Rakszawa – TG Sokół 0:0
TG Sokół – Wisłok Dąbrówki 2:0
Strug Tyczyn – TG Sokół 2:1
TG Sokół – Crasnovia Krasne 4:2

Puchar Polski (2007/2008)

2. runda (1/64 finału)
Strumyk Malawa – TG Sokół 3:0

Sezon 2008/2009

Klasa Okręgowa Rzeszów

Runda jesienna
TG Sokół – Strug Tyczyn 0:1
Crasnovia Krasne – TG Sokół 8:0
TG Sokół – KS Dąbrówki 1:2
KS Zaczernie – TG Sokół 3:0 wo.
TG Sokół – Włókniarz Rakszawa 0:5
Stal II Rzeszów – TG Sokół 4:0
TG Sokół – Jedność Niechobrz 3:1
Zimowit Rzeszów – TG Sokół 3:1
TG Sokół – Dynovia Dynów 1:0
Błażowianka – TG Sokół 4:1
Głogovia Głogów – TG Sokół 4:0
TG Sokół – ŁKS Łańcut 0:0
Górnovia Górno – TG Sokół 2:0
TG Sokół – Korona Rzeszów 2:4
Grodziszczanka – TG Sokół 2:0

Runda wiosenna
KS Dąbrówki – TG Sokół 3:0
TG Sokół – KS Zaczernie 0:3
Włókniarz Rakszawa – TG Sokół 0:3
TG Sokół – Stal II Rzeszów 1:0
Strug Tyczyn – TG Sokół 3:0 wo.
Jedność Niechobrz – TG Sokół 3:3
TG Sokół – Crasnovia Krasne 2:2
TG Sokół – Zimowit Rzeszów 0:3
TG Sokół – Głogovia Głogów 4:0
Dynovia Dynów – TG Sokół 2:0
TG Sokół – Błażowianka 0:1
ŁKS Łańcut – TG Sokół 2:3
TG Sokół – Górnovia Górno 2:0
Korona Rzeszów – TG Sokół 8:0
TG Sokół – Grodziszczanka 1:3

Puchar Polski (2008/2009)

1. runda (1/64 finału)
LKS Trzebownisko – TG Sokół 3:2

Sezon 2009/2010

Klasa A Rzeszów

Runda jesienna
Aramix Niebylec – TG Sokół 1:2
TG Sokół – Izolator II Boguchwała 3:4
Herman Hermanowa – TG Sokół 6:0
TG Sokół – Czarni Czudec 1:1
Bratek Bratkowice – TG Sokół 3:0
TG Sokół – Jedność Niechobrz 3:0
Iskra Zgłobień – TG Sokół 5:3
Świlczanka Świlcza – TG Sokół 1:3
TG Sokół – Głogovia Głogów 1:3
Płomień Zagorzyce – TG Sokół 3:2
Resovia II – TG Sokół 3:2
TG Sokół – LKS Jasionka 3:2
TG Sokół – Rudzik Rudna Mała 2:1

Runda wiosenna
TG Sokół – Aramix Niebylec 1:1 (0:0)
Izolator II Boguchwała – TG Sokół 1:1 (0:0)
TG Sokół – Herman Hermanowa 0:3
TG Sokół – Bratek Bratkowice 1:2
Czarni Czudec – TG Sokół 1:4 (1:2)
Jedność Niechobrz – TG Sokół 2:0 (1:0)
TG Sokół – Iskra Zgłobień 5:1 (3:1)
TG Sokół – Świlczanka Świlcza 0:0
TG Sokół – Płomień Zagorzyce 3:2 (1:0)
Głogovia Głogów – TG Sokół 2:1
Rudzik Rudna Mała – TG Sokół 0:1 (0:1)
TG Sokół – Resovia II 3:2 (2:0)
LKS Jasionka – TG Sokół 1:3 (1:1)

Puchar Polski (2009/2010)

Bez udziału w rozgrywkach

Sezon 2010/2011

Klasa A Rzeszów

Runda jesienna
TG Sokół – Herman Hermanowa 0:5
TG Sokół – Świlczanka Świlcza 0:3
Novi Nosówka – TG Sokół 4:1
Granit Wysoka Strzyżowska – TG Sokół 1:1
TG Sokół – Płomyk Lutoryż 9:1
TG Sokół – LKS Przybyszówka 0:1
LKS Jasionka – TG Sokół 1:0
TG Sokół – Zimowit Rzeszów 0:5
Piast Nowa Wieś – TG Sokół 7:1
TG Sokół – Wisłok Strzyżów 1:3
Głogovia – TG Sokół 1:0
TG Sokół – Bratek Bratkowice 1:9
Jedność Niechobrz – TG Sokół 1:0

Runda wiosenna
Herman Hermanowa – TG Sokół 2:0
Świlczanka Świlcza – TG Sokół 0:2
TG Sokół – Novi Nosówka 1:2
LKS Przybyszówka – TG Sokół 0:0
TG Sokół – Granit Wysoka Strzyżowska 1:3
Płomyk Lutoryż – TG Sokół 0:3 (wo.)
TG Sokół – LKS Jasionka 3:0
Zimowit Rzeszów – TG Sokół 4:4
TG Sokół – Piast Nowa Wieś 2:1
Wisłok Strzyżów – TG Sokół 1:3
TG Sokół – Głogovia 2:0
Bratek Bratkowice – TG Sokół 2:2
TG Sokół – Jedność Niechobrz 3:1

Puchar Polski (2010/2011)

Runda wstępna
Start Brzóza Stadnicka – TG Sokół 3:0

Sezon 2011/2012

Klasa A Rzeszów

Runda jesienna
Herman Hermanowa – TG Sokół 5:0
Zimowit Rzeszów – TG Sokół 2:1
TG Sokół – Jedność Niechobrz 4:0
Izolator II Boguchwała – TG Sokół 0:4
TG Sokół – Victoria Budy Głogowskie 6:0
Bratek Bratkowice – TG Sokół 1:5
TG Sokół – KP Zabajka 6:1
Novi Nosówka – TG Sokół 1:4
TG Sokół – LKS Jasionka 5:1
LKS Przybyszówka – TG Sokół 4:0
TG Sokół – Sokół Grodzisko 6:1
TG Sokół – Piast Nowa Wieś 0:1
Granit Wysoka Strzyżowska – TG Sokół 1:2

Runda wiosenna
TG Sokół – Herman Hermanowa 1:3
TG Sokół – Zimowit Rzeszów 1:4
Jedność Niechobrz – TG Sokół 3:0
TG Sokół – Izolator II Boguchwała 2:1
Victoria Budy Głogowskie – TG Sokół 0:2
TG Sokół – Bratek Bratkowice 3:3
KP Zabajka – TG Sokół 2:6
TG Sokół – Novi Nosówka 1:0
LKS Jasionka – TG Sokół 0:7
TG Sokół – LKS Przybyszówka 1:2
Sokół Grodzisko – TG Sokół 0:5
Piast Nowa Wieś – TG Sokół 1:0
TG Sokół – Granit Wysoka Strzyżowska 8:1

Puchar Polski (2011/2012)

Runda wstępna
Herkules Trzebuska – TG Sokół 0:3 (wo.)

1. runda (1/32 finału)
TG Sokół – KS Stobierna 5:2 

2. runda (1/16 finału)
TG Sokół – Strumyk Malawa 2:3

Sezon 2012/2013

Klasa A Rzeszów

Runda jesienna
Piast Nowa Wieś – TG Sokół 1:2
TG Sokół – Victoria Budy Głogowskie 1:0
Zimowit Rzeszów – TG Sokół 0:0
TG Sokół – Herman Hermanowa 1:0
TG Sokół – Iskra Zgłobień 7:1
Czarni Czudec – TG Sokół 0:4
TG Sokół – Bratek Bratkowice 2:3
Korona Rzeszów – TG Sokół 2:3
TG Sokół – Plon Klęczany 5:2
Aramix Niebylec – TG Sokół 1:2
KP Zabajka – TG Sokół 0:4
TG Sokół – Granit Wysoka Strzyżowska 1:1

Runda wiosenna
TG Sokół – Piast Nowa Wieś 0:1
Victoria Budy Głogowskie – TG Sokół 0:6
TG Sokół – Zimowit Rzeszów 2:0
Herman Hermanowa – TG Sokół 0:2
Iskra Zgłobień – TG Sokół 0:2
TG Sokół – Czarni Czudec 4:1
Bratek Bratkowice – TG Sokół 3:2
TG Sokół – Korona Rzeszów 4:2
Plon Klęczany – TG Sokół 4:4
TG Sokół – Aramix Niebylec 1:2
Sokół Grodzisko – TG Sokół 0:1
TG Sokół – KP Zabajka 1:1
Granit Wysoka Strzyżowska – TG Sokół 6:0

Puchar Polski (2012/2013)

1. runda (1/32 finału)
TG Sokół – Górnovia Górno 1:1 k. 2:4