Sparingi TG Sokół Sokołów Małopolski (lato 2023)

Seria letnich meczów kontrolnych już za nami. Pora na drobne podsumowanie. Latem zagraliśmy łącznie pięć spotkań. Ekipa trenera Marciniaka mierzyła się z LKS-em Wola Dalsza, ŁKS-em Łowisko, Kolbuszowianką, KS-em Stobierna i na koniec – z Koroną Rzeszów. Czekamy na start ligi! Póki co nie zdradzamy nazwisk wszystkich testowanych graczy, ale o tym już niebawem.

Sparingi TG Sokół (lato 2023)

14 lipca, 18:30, vs LKS Wola Dalsza (Klasa A Łańcut)
22 lipca, 17:00, vs ŁKS Łowisko (Klasa O Stalowa Wola)
28 lipca, 18:30, vs Kolbuszowianka Kolbuszowa (Klasa O Dębica)
5 sierpnia, 11:00, vs Korona Rzeszów (4. liga podkarpacka)

LKS Wola Dalsza – TG Sokół 2:3

Sezon przygotowawczy rozpoczęliśmy goszcząc w Woli Dalszej, z którą jeszcze niedawno rywalizowaliśmy w Klasie Okręgowej, Spadkowicz złapał kontakt i minimalnie uległ naszej ekipie. Dla miejscowej Woli Dalszej trafiali Piestrak (z karnego) oraz Surmacz. Dla TGS wszystkie trzy bramki padły po strzałach testowanych graczy. Sparingi TG Sokół rozpoczął więc od wygranej.

TG Sokół – ŁKS Łowisko 2:4

Dziesiąta ekipa stalowowolskiej grupy Klasy Okręgowej nie pozwoliła Sokołom rozwinąć w pełni skrzydeł. Ostatecznie goście zwyciężają na naszym stadionie, a gole dla Sokoła, na 1:2 i 2:4 zdobywają Kuba Ożóg i zawodnik testowany. Dla piłkarzy z Łowiska – Krzysztof Gumieniak, testowany gracz i Sebastian Wilk.

Kolbuszowianka Kolbuszowa – TG Sokół 3:1

W trzecim meczu gościmy u sędziwej jubilatki z Kolbuszowej! Nie popsuliśmy gospodarzom świętowania, ponieważ ci wygrywają z nami po dwóch golach Briana Dziedzica i jednym Rafała Wróblewskiego. Dla Sokołów strzelał zawodnik testowany. Nasza rywalizacja z Kolbuszowianką ma swoje tradycje i wzbogaciła także naszą historię. KKS-owi życzymy kolejnych stu lat pełnych sukcesów!

KS Stobierna – TG Sokół 1:8

Dobry mecz w naszym wykonaniu. Nasi starzy znajomi ze Stobiernej w tamtym sezonie byli całkiem blisko powrotu do Klasy Okręgowej, więc trzymamy kciuki! Dla Sokoła pięć goli wpadło na konto Kuby Ożoga, dwa Łukasza Nizioła. Jedna bramka była autorstwa zawodnika testowanego.

Korona Rzeszów – TG Sokół 0:1

Na koniec mecz z czwartoligową Koroną na rzeszowskim Załężu. Obie ekipy w letniej przerwie mocno przebudowane, ale wygrywamy z Koroniarzami 0:1 po golu zawodnika testowanego.

A już teraz zapraszamy Was na inaugurujący sezon 2023/2024 mecz domowy, w którym zagramy z LKS Trzebownisko. Sparingi, sparingami, bo zagramy w końcu o ligowe punkty! Pełny terminarz można znaleźć tutaj.

Wydarzenie na Facebooku – 1. kolejka Klasy O: TG Sokół – LKS Trzebownisko

Odpowiedz

TG Sokół

TG Sokół to amatorski klub piłkarski z Sokołowa Małopolskiego. I kontynuującym tradycje założonego w 1894 roku miejscowego gniazda Towarzystwa Gimnastycznego Sokół.

W sezonie 2023/2024 piłkarze Sokoła rywalizują w Klasie Okręgowej Rzeszów. Sokół to również drużyna juniorów starszych oraz założona w 2015 roku Akademia Futbolu SokółW ośmiu grupach szkółki piłkarskiej trenuje grupa ponad 110 młodych sportowców z roczników od 2009 do 2018.

Transfery (lato 2023)

Przybyli:
Łukasz Świst (Błękit Żołynia)
Norbert Podolak (Azalia Wola Zarczycka)
Karol Skuba (Crasnovia Krasne)
Yuriy Shorodok – UKR (Plantator Nienadówka)
Luka Letandze – GEO (Sokół Nisko)

Ubyli:
Jakub Ożóg (KS Wiązownica)

Najnowsze wpisy

Trenerze, dziękujemy!
2024-07-14
Żegnaj, Trenerze
2024-05-23
TG Sokół Sokołów Małopolski vs KS Przybyszówka 3:1 (1:0)
Pewna wygrana z Przybyszówką. Sokół umacnia się na podium.
2024-03-30

Najnowsze komentarze