O Akademii

Jesteśmy szkółką działającą przy TG Sokół Sokołów Małopolski. Aktualnie prowadzimy zajęcia dla grupy ponad 110 dzieci z Sokołowa Małopolskiego i okolic w rocznikach 2009-2018. Klubem partnerskim Akademii Futbolu TG Sokół jest Raków Częstochowaszkolimy według metodologii treningowej aktualnego Mistrza Polski.

Historia Szkółki

Historia Akademii Futbolu TG Sokół sięgaja 23 czerwca 2015 roku, od momentu gdy na stadionie przy ul. Polnej w Sokołowie Małopolskim ruszamy z pierwszymi treningami. Pierwszym patronem szkółki zostaje zawodnik Ekstraklasy Mateusz Cetnarski. Pierwszym partnerem zostaje pierwszoligowa Cracovia, a my nagradzamy naszych młodych piłkarzy wyjazdami na piłkarskie eskorty. Bierzemy udział w turniejach, a wkrótce potem udział w pierwszych oficjalnych rozgrywkach.

 

KartonyCUP

We współpracy z firmą Kartony24 już od 2019 roku co roku organizujemy spore piłkarskie wydarzenie, do którego zapraszamy drużyny z Podkarpacia i nie tylko. Dotychczas w turnieju brały udział drużyny m.in. Rakowa Częstochowa, Górnika Łęczna, Tarnovii Tarnów, Wisły Sandomierz, DAP Kielce, Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski czy SMS Drohobycz z Ukrainy.