Nabór

Akademia Futbolu TG Sokół Sokołów Małopolski zaprasza na piłkarskie treningi! W tym roku ruszamy z nową grupą rocznika 2018. Prowadzimy też nabór uzupełniający dla roczników od 2009 do 2017. Pod okiem naszych trenerów szkoli się grupa ponad 110 dzieci z Sokołowa Małopolskiego i okolic. Gramy w oficjalnych rozgrywkach PZPN, wyjeżdżamy na ciekawe sportowe wydarzenia, trenujemy według metodologii Mistrza Polski – Rakowa Częstochowa. Zapraszamy wszystkich chętnych z roczników 2009-2018. Pierwszy miesiąc treningów jest bezpłatny.

Kontakt tel. 783060351 (trener koordynator Piotr Darocha), akademia@tgsokol.com lub na messenger profilu Akademii na Facebooku.

Nabór Akademia Futbolu TG Sokół Sokołów Małopolski 2023

Dlaczego Akademia TG Sokół?

☆ Nasza Akademia Futbolu powstała latem 2015 roku. Gościliśmy na swoich treningach ważne osobistości ze świata sportu i trenerów, m.in. Jacka Magierę, Marcina Kępę, Dawida Krzętowskiego czy Marka Śledzia.

Klubem partnerskim TG Sokół od 2019 roku jest Raków Częstochowa. Nasi najlepsi piłkarze mają możliwość sprawdzenia się w Akademii aktualnego Mistrza Polski.

☆ Działamy lokalnie. Na nasze zajęcia uczęszczają młodzi piłkarze (i młode piłkarki) głównie z Gminy Sokołów Małopolski. Ale nie tylko.

☆ Ćwiczymy w niedużych grupach w przyjaznej atmosferze pod okiem kompetentnej kadry szkoleniowej. Merytoryczne wsparcie zapewnia nam Raków Częstochowa, a nasi trenerzy regularnie podnoszą swoje umiejętności.

☆ Wyjeżdżamy na mecze PKO Ekstraklasy i bierzemy udział w piłkarskich eskortach. Pozwala to młodym Sokołom poczuć atmosferę Wielkiej Piłki i zmotywować do dalszej pracy.

☆ Być może słyszałeś/słyszałaś o Kartony Cup? To cykliczne, coroczne sportowe współorganizowane przez nas wydarzenie, gromadzące drużyny z całego Regionu. I nie brakuje tam naszych drużyn.

Dzięki składkom i naszym sponsorom zapewniamy stroje sportowe.