Akademia Futbolu TG Sokół zaprasza na treningi. Nowa grupa rocznika 2018

Nabór do Akademii Futbolu TG Sokół Sokołów Małopolski. Nowa Grupa - 2018

Akademia Futbolu TG Sokół Sokołów Małopolski zaprasza na piłkarskie treningi! W tym roku ruszamy z nową grupą rocznika 2018. Prowadzimy też nabór uzupełniający dla roczników od 2009 do 2017. Pod okiem naszych trenerów szkoli się grupa ponad 110 dzieci z Sokołowa Małopolskiego i okolic. Gramy w oficjalnych rozgrywkach PZPN, wyjeżdżamy na ciekawe sportowe wydarzenia, trenujemy według metodologii Mistrza Polski – Rakowa Częstochowa. Zapraszamy wszystkich chętnych z roczników 2009-2018. Pierwszy miesiąc treningów jest bezpłatny.

Kontakt tel. 783060351 (trener koordynator Piotr Darocha), akademia@tgsokol.com lub na messenger profilu Akademii na Facebooku.

Dlaczego Akademia TG Sokół?

☆ Nasza Akademia Futbolu powstała latem 2015 roku. Gościliśmy na swoich treningach ważne osobistości ze świata sportu i trenerów, m.in. Jacka Magierę, Marcina Kępę, Dawida Krzętowskiego czy Marka Śledzia.

Klubem partnerskim TG Sokół od 2019 roku jest Raków Częstochowa. Nasi najlepsi piłkarze mają możliwość sprawdzenia się w Akademii aktualnego Mistrza Polski.

☆ Działamy lokalnie. Na nasze zajęcia uczęszczają młodzi piłkarze (i młode piłkarki) głównie z Gminy Sokołów Małopolski. Ale nie tylko.

☆ Ćwiczymy w niedużych grupach w przyjaznej atmosferze pod okiem kompetentnej kadry szkoleniowej. Merytoryczne wsparcie zapewnia nam Raków Częstochowa, a nasi trenerzy regularnie podnoszą swoje umiejętności.

☆ Wyjeżdżamy na mecze PKO Ekstraklasy i bierzemy udział w piłkarskich eskortach. Pozwala to młodym Sokołom poczuć atmosferę Wielkiej Piłki i zmotywować do dalszej pracy.

☆ Być może słyszałeś/słyszałaś o Kartony Cup? To cykliczne, coroczne sportowe współorganizowane przez nas wydarzenie, gromadzące drużyny z całego Regionu. I nie brakuje tam naszych drużyn.

Dzięki składkom i naszym sponsorom zapewniamy stroje sportowe.

Odpowiedz

TG Sokół

TG Sokół to amatorski klub piłkarski z Sokołowa Małopolskiego. I kontynuującym tradycje założonego w 1894 roku miejscowego gniazda Towarzystwa Gimnastycznego Sokół.

W sezonie 2023/2024 piłkarze Sokoła rywalizują w Klasie Okręgowej Rzeszów. Sokół to również drużyna juniorów starszych oraz założona w 2015 roku Akademia Futbolu SokółW ośmiu grupach szkółki piłkarskiej trenuje grupa ponad 110 młodych sportowców z roczników od 2009 do 2018.

Transfery (lato 2023)

Przybyli:
Łukasz Świst (Błękit Żołynia)
Norbert Podolak (Azalia Wola Zarczycka)
Karol Skuba (Crasnovia Krasne)
Yuriy Shorodok – UKR (Plantator Nienadówka)
Luka Letandze – GEO (Sokół Nisko)

Ubyli:
Jakub Ożóg (KS Wiązownica)

Najnowsze wpisy

TG Sokół Sokołów Małopolski vs KS Przybyszówka 3:1 (1:0)
Pewna wygrana z Przybyszówką. Sokół umacnia się na podium.
2024-03-30
TG Sokół Sokołów Małopolski (fot. KRTSE Photography)
Błażowa zdobyta! Zadecydował jeden gol
2024-03-24
Luka Letandze (TG Sokół Sokołów Małopolski)
Luka Letandze. Przedstawiamy piąty transfer na zakończenie transferowej sagi!
2024-03-19

Najnowsze komentarze