Blog Full Right Sidebar With Frame

Caption aligned here
09
sie
2023

Akademia Futbolu TG Sokół zaprasza na treningi. Nowa grupa rocznika 2018

Akademia Futbolu TG Sokół Sokołów Małopolski zaprasza na piłkarskie treningi! W tym roku ruszamy z nową grupą rocznika 2018. Prowadzimy też nabór uzupełniający dla roczników od 2009 do 2017. Pod okiem naszych trenerów szkoli się grupa ponad 110 dzieci z Sokołowa Małopolskiego i okolic.
Read More
Bartłomiej Buczek (TG Sokół Sokołów Małopolski)
15
lip
2024

Bartłomiej Buczek nowym trenerem TGS!

Zmiana na trenerskiej ławce w Sokołowie jest już faktem. Nowym opiekunem naszej ekipy seniorów będzie Bartłomiej Buczek. Tego możemy dobrze kojarzyć z podkarpackich boisk. To bardzo doświadczony piłkarz, który od pewnego czasu zaczął zbierać szlify także jako trener. Liczymy na to, że to będzie dobry czas zarówno dla Sokoła, jak i Bartłomieja Buczka. Witamy w TGS! Pan Piłkarz Buczek Przygoda z piłką rozpoczęła się dla naszego świeżo upieczonego szkoleniowca w...
Read More
14
lip
2024

Trenerze, dziękujemy!

Po krótkich wakacjach seniorzy rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu. My wystartujemy w tym miejscu od informacji najważniejszej. Ikona naszego klubu – trener Artur Marciniak podjął decyzję o tym, żeby w nadchodzącym sezonie przekazać stery w inne ręce. Nowego szkoleniowca TGS zaprezentujemy Wam w najbliższych wpisach, natomiast Arturowi należą się ogromne podziękowania! Bo wiemy, że możemy na niego liczyć kiedy tylko trzeba. Co już niejednokrotnie udowadniał. Foto ilustrujące artykuł: KRTSE Photography...
Read More
23
maj
2024

Żegnaj, Trenerze

Dotarła do nas bardzo smutna informacja o śmierci naszego byłego trenera Jerzego Daniło, którego zapamiętamy jako pogodną, serdeczną osobę i wymagającego trenera. Żegnaj, Trenerze. Trener Jerzy nasz zespół objął w październiku 2012 roku, podczas gdy Sokół występował jeszcze na szczeblu piłkarskiej Klasy A. Po Mistrzostwie w rozgrywkach nasza drużyna po czterech latach przerwy powróciła do rzeszowskiej Klasy Okręgowej z trenerem Daniło na ławce. Jednocześnie wywodzący się z Sanoka szkoleniowiec trenował...
Read More
TG Sokół Sokołów Małopolski vs KS Przybyszówka 3:1 (1:0)
30
mar
2024

Pewna wygrana z Przybyszówką. Sokół umacnia się na podium.

W dobrych nastrojach otwieramy wiosnę na własnym stadionie. Kibice zgromadzeni na trybunach obejrzeli pewne zwycięstwo 3:1 (1:0) po golach Damiana Szarego, Luki Letandze i Karola Skuby. Honorowe trafienie dla KS-u Przybyszówka zanotował w 88. minucie Szymon Sokal. Dzięki wygranej i remisowi Błażowianki w Trzebownisku zbliżamy się do drugiego miejsca na podium na odległość zaledwie jednego punktu. Szary otwiera wynik Tym razem do meczu z rywalem przystąpiliśmy z pozycji faworyta. I...
Read More
TG Sokół Sokołów Małopolski (fot. KRTSE Photography)
24
mar
2024

Błażowa zdobyta! Zadecydował jeden gol

Wczoraj późnym wieczorem padła twierdza w Błażowej. Lider z Pogórza Dynowskiego do tej pory w tym sezonie u siebie nie przegrał. Do wczoraj. Bo sztuka wywiezienia kompletu punktów z gorącego terenu niepokonanej na jesień drużyny rzeszowskiej Okręgówki udała się TGS! Wygrywamy po trafieniu Łukasza Śwista z 55. minuty. Przed meczem Sokół nie był upatrywany jako faworyt tej konfrontacji. Obie ekipy zaczęły rundę rewanżową od minimalnych porażek – Błażowianie ulegli w...
Read More
1 2 3 10

TG Sokół

TG Sokół to amatorski klub piłkarski z Sokołowa Małopolskiego. I kontynuującym tradycje założonego w 1894 roku miejscowego gniazda Towarzystwa Gimnastycznego Sokół.

W sezonie 2023/2024 piłkarze Sokoła rywalizują w Klasie Okręgowej Rzeszów. Sokół to również drużyna juniorów starszych oraz założona w 2015 roku Akademia Futbolu SokółW ośmiu grupach szkółki piłkarskiej trenuje grupa ponad 110 młodych sportowców z roczników od 2009 do 2018.

Transfery (lato 2023)

Przybyli:
Łukasz Świst (Błękit Żołynia)
Norbert Podolak (Azalia Wola Zarczycka)
Karol Skuba (Crasnovia Krasne)
Yuriy Shorodok – UKR (Plantator Nienadówka)
Luka Letandze – GEO (Sokół Nisko)

Ubyli:
Jakub Ożóg (KS Wiązownica)

Najnowsze wpisy

Bartłomiej Buczek (TG Sokół Sokołów Małopolski)
Bartłomiej Buczek nowym trenerem TGS!
2024-07-15
Trenerze, dziękujemy!
2024-07-14
Żegnaj, Trenerze
2024-05-23

Najnowsze komentarze